لایحه موافقتنامه انتقال محکومان ایران و روسیه در مجمع تشخیص تصویب شد

تهران - ایرنا - مجمع تشخیص مصلحت نظام لایحه «موافقتنامه انتقال محکومین بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت فدراسیون روسیه» که برای رفع پاره ای از ابهامات به کمیسیون مربوطه ارجاع داده شده بود را تصویب کرد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی مجمع تشخیص مصلحت نظام، نشست امروز - چهارشنبه - مجمع تشخیص مصلحت نظام به ریاست آیت الله آملی لاریجانی و با حضور دبیر و اعضای مجمع تشخیص مصلحت تشکیل شد.

آیت الله صادق آملی لاریجانی در ابتدای این جلسه با تسلیت رحلت سردار سرلشکر سیدحسن فیروزآبادی رییس سابق ستاد کل نیروهای مسلح و مشاور عالی نظامی فرماندهی کل قوا و از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام، خدمت طولانی در نظام جمهوری اسلامی ایران را از ویژگی‌های او دانست و گفت: از خدا می‌خواهیم که روح ایشان را با ارواح طیبه شهدا، امام (ره)، صدیقین و ائمه اطهار(ع) محشور کند.  

در این نشست که رییس سازمان انرژی اتمی، وزیر کشور، وزیر دادگستری، وزیر اطلاعات، برخی از اعضای شورای نگهبان، رییس کمیسیون امنیت ملی و رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی نیز حضور داشتند، لایحه «سند الحاقی اصلاح موافقنامه بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت فدراسیون روسیه جهت معاضدت در پرونده‌های مدنی و جزایی» مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

بر اساس این گزارش سرانجام پس از بحث و بررسی این لایحه که در جلسه قبل برای رفع پاره‌ای از ابهامات به کمیسیون مربوطه ارجاع شده بود، با رای دو سوم اعضای مجمع، نظر مجلس شورای اسلامی در نشست امروز مجمع تصویب شد.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha