عراقچی: در کسوت یک دیپلمات در خدمت وطنم هستم

تهران - ایرنا - معاون سیاسی سابق وزیر امور خارجه گفت: در کسوت یک دیپلمات تا واپسین دم حیات تمامی توان و استعداد و تجربه خود را همچنان با افتخار در خدمت وطنم و سازمانی که بیش از سه دهه از عمر خود را با وظایف و ماموریت‌های آن زیسته‌ام و یا هر کجای دیگر که لازم باشد، قرار خواهم داد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، سید عباس عراقچی در پیامی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت:اکنون و در پایان بخشی دیگر از دوره خدمت خود در مسئولیت معاون سیاسی وزارت امور خارجه، خداوند منان را که توفیق خدمت در این سال های حساس و پرمخاطره را ارزانی‌ام داشت، شکرگزارم.

 این دیپلمات ارشد کشورمان خاطرنشان کرد: اتمام یک دوره از مسئولیت به معنای چشم پوشی از خدمتگزاری به این میهن، نظام و آرمان های مردم شریف و نجیب ایران نیست. در کسوت یک دیپلمات جمهوری اسلامی ایران، تا واپسین دم حیات، تمامی توان و استعداد و تجربه خود را همچنان با افتخار در خدمت وطنم و سازمانی که بیش از سه دهه از عمر خود را با وظایف و ماموریت های آن زیسته ام -  وزارت امور خارجه -  و یا هر کجای دیگر که لازم باشد، قرار خواهم داد.

عراقچی افزود:از خداوند متعال برای برادر عزیز خود حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه در این مسئولیت سنگین موفقیت و سربلندی مسالت می‌کنم و انشاالله مشاوری امین برای ایشان خواهم بود. 

وی در پایان گفت: آرزوی توفیق و سرافرازی برادر گرامی علی باقری را در سمت معاون سیاسی وزارت امور خارجه دارم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha