اسماعیل‌پور: شرایط طوری پیش رفت که باید با مصدومیت بازی می‌کردم

تهران- ایرنا- ملی‌پوش فوتسال، گفت: با اخراج «حمید احمدی» و کارت زرد گرفتن بازیکنان شرایط طوری پیش رفت که باید به بازی ادامه داده و به تیم کمک می‌کردم و خدا را شکر که توانستم گلزنی کنم.

«احمد اسماعیل‌پور» امروز (چهارشنبه) در گفت‌وگو با ایرنا در خصوص دیدار تیم ملی فوتسال برابر صربستان در جام‌جهانی، اظهار داشت: خدا را شکر بازی اول را بردیم. همان طوری که پیش‌بینی می‌کردیم، صربستان تیم بسیار خوبی بود. 

وی ادامه داد: این بازی نیز مانند دوره قبل که مقابل اسپانیا قرار گرفتیم، شرایط سختی داشت. به طور قطع بازی به بازی شرایط تیم بهتر می‌شود و روند خوبمان را ادامه خواهیم داد. 

اسماعیل‌پور پیش از این دیدار مصدوم بود و حضور او در بازی برابر صربسان در هاله‌ای از ابهام قرار داشت اما «سید محمد ناظم‌الشریعه» سرمربی تیم ملی در نیمه دوم از او استفاده کرد و این بازیکن گلزن در همین نیمه توانست گل سوم ایران را به ثمر برساند.

وی در این خصوص گفت: با اخراج «حمید احمدی» و کارت زرد گرفتن بازیکنان شرایط طوری پیش رفت که باید بازی می‌کردم و به تیم کمک می‌کردم چرا که بازیکنانمان کم شده بودند. خوشبختانه تلاش همه بچه‌ها جواب داد و من در آن صحنه توانستم توپ را تبدیل به گل کنم. 

ملی‌پوش فوتسال تصریح کرد: خدا را شکر می‌کنم که تلاش بازیکنان در این دیدار جواب داد. همه برای رفتن به روی سکو تلاش می‌کنیم و امیدوارم که این اتفاق رخ دهد.

تیم ملی فوتسال روز سه‌شنبه در اولین دیدار خود در جام جهانی ۲۰۲۱ برابر صربستان قرار گرفت و در نهایت موفق شد این تیم را با نتیجه سه بر دو شکست دهد. تیم ایران در دومین دیدار خود باید روز جمعه ۲۶ شهریور ماه به مصاف آمریکا برود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha