۲۴ شهریور ۱۴۰۰،‏ ۱۰:۲۳
کد خبرنگار: 1018
کد خبر: 84471672
۰ نفر

برچسب‌ها

استقرار ۵۶۰ پایگاه شور عاطفه‌ها در استان یزد

یزد- ایرنا- معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد یزد از استقرار ۵۶۰ پایگاه "شور عاطفه‌ها" در استان خبر داد و گفت: این پایگاه ها از امروز چهارشنبه به مدت سه روز هدایای نقدی و غیر نقدی نیکوکاران را برای کمک به دانش آموزان نیازمند دریافت می‌کنند.

به گزارش روابط عمومی این نهاد در استان یزد، غلامرضا مشعل چی افزود: برگزاری رویداد ملی شور عاطفه‌ها هم‌زمان با سراسر کشور و با شعار "باهم مشق محبت بنویسیم" برپا می شود.

وی افزود: ۹۰ پایگاه ثابت و سیار در سطح شهر و مناطق روستایی، ۲۰۰ مرکز نیکوکاری، ۱۱۵ مسجد، ۳۵ پایگاه بسیج و ۱۲۰ مدرسه در سطح استان هدایای مردمی برای دانش آموزان نیازمند را جمع‌آوری می‌کند.

معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان یزد ادامه داد: با کمک‌های نقدی و غیر نقدی مردم نیکوکار استان در قالب"شور عاطفه‌ها"مایحتاج تحصیلی ۷۰۰۰ دانش‌آموز نیازمند تحت حمایت این نهاد تهیه و در بین آن‌ها توزیع می‌شود.

وی بابیان اینکه تأکید این نهاد بیشتر بر اهدای کمک‌ها به‌صورت غیرحضوری است، تصریح کرد: شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۸۱۳۶۷۷۷۷۷۷ و همچنین کد دستوری# ۰۳۵*۸۸۷۷* تلفن همراه برای سهولت در پرداخت کمک‌ها در نظر گرفته‌شده است، مردم خیراندیش استان می‌توانند از طریق سامانه چهاررقمی ۱۸۱۱ با این نهاد در ارتباط باشند.

هفتم مهرماه نیز مراسم نمادین شور عاطفه ها در یکی از مدارس منتخب شهرستان یزد برگزار می شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha