ترکیب تیم‌های غرب آسیاییِ یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان مشخص شد

تهران- ایرنا- با اتمام بازی تیم‌های النصر عربستان و تراکتور ترکیب تیم‌های حاضر در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا مشخص شدند.

به گزارش ایرنا، با پیروزی النصر عربستان در مقابل تراکتور تبریز و با توجه به اینکه برنده مسابقه الشارجه و الوحده قطعا یک تیم اماراتی خواهد بود می‌توان ترکیب ملیت تیم‌های حاضر در دور یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب را تشخیص داد.

در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب سه تیم ایرانی، ۲ تیم عربستانی، ۲ تیم اماراتی و یک تیم از تاجیکستان حضور داشتند و برتری با نمایندگان ایران بود ولی با نتایجی که در دور یک هشتم نهایی به دست آمد و ۲ پیروزی تیم‌های عربستانی مقابل نمایندگان ایران، ترکیب ملیت تیم‌های حاضر در دور بعدی تغییر کرد.

ترکیب تیم‌های غرب آسیاییِ یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان مشخص شد

در مرحله یک چهارم نهایی شاهد حضور ۲ تیم عربستانی، یک تیم ایرانی و یک تیم اماراتی خواهیم بود. عربستان ۱۰۰ درصد نمایندگانش را حفظ کرد و در مسابقات همچنان نگه داشته است. پرسپولیس تنها تیم ایرانی حاضر در نیمه‌نهایی غرب آسیا است و ما شاهد صعود ۳۳ درصد از تیم‌های کشورمان بودیم. تاجیکستان تنها نماینده‌اش را از دست داد و امارات با توجه به برخورد هر ۲ نماینده‌اش بدون شک یک صعود کننده و یک حذف شده خواهد داشت.

ترکیب تیم‌های غرب آسیاییِ یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان مشخص شد

در سال ۲۰۲۰ هم شاهد حضور ۲ تیم عربستانی و یک تیم ایرانی بودیم و فقط جای تیم اماراتی با تیم ازبکستانی تغییر کرده است. پرسپولیس و النصر ۲ تیم تکراری حاضر در این مرحله خواهند بود. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha