ترابی: پرسپولیس شایسته قهرمانی است

تهران - ایرنا - هافبک گلزن پرسپولیس گفت: ما تیم خوبی داریم و امیدوارم در فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا به آنچه لیاقتش را داریم، برسیم.

به گزارش ایرنا، مهدی ترابی پس از برتری یک بر سفر پرسپولیس برابر استقلال تاجیکستان در مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان آسیا  گفت: بازی سختی بود و اما هر چه بود تمام شد و ما این بازی را با نتیجه پیروزی پشت سرگذاشتیم.

وی ادامه داد:‌ بازی روی چمن مصنوعی خیلی سخت است و این را از قبل می دانستیم چرا که ما خیلی کم در این زمین ها بازی کرده ایم. اما مهم این بود که پرسپولیس برنده این بازی شود که خدا را شاکرم این مهم محقق شد و امشب یک برد شیرین را تقدیم هواداران کردیم. 

ترابی گفت: خوشحالیم که توانستیم در این بازی سخت سربلند از زمین خارج شویم. شرایط زمین کار را برای ما واقعا سخت کرده بود اما توانستیم یک پیروزی خیلی خوب را به هوادارانمان هدیه دهیم.

وی افزود: از همان ابتدا می دانستیم که بازی خیلی سختی در پیش داریم. تیم تاجیکستانی را خیلی خوب آنالیز کرده بودیم و می دانستیم در ضد حملات خیلی خطرناک هستند.  توانستیم برنامه هایمان در زمین را اجرا کنیم. عده‌ای هوادار هم در ورزشگاه آمدند و ما را تشویق کردند که از آنها تشکر می کنم. امیدوارم آنها را خیلی زود در ورزشگاه هایمان ببینیم و آنها را شاد کنیم.

تیم فوتبال پرسپولیس در مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان آسیا با گل دقایق پایانی مهدی ترابی موفق شد استقلال تاجیکستان را شکست دهد و به مرحله یک چهارم نهایی صعود کند.

مهدی ترابی در این بازی به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب و معرفی شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha