از اعتراض هواداران پرسپولیس به داور تا عصبانیت کادر فنی

تهران- ایرنا- برخی تصمیمات داور ژاپنی دیدار پرسپولیس و استقلال تاجیکستان موجب ناراحتی و عصبانیت هواداران و کادر فنی نماینده ایران شده بود.

به گزارش ایرنا، مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در حالی آغاز شد که در یکی از حساس‌ترین دیدارهای این مرحله، تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۱۹:۳۰ امروز سه‌شنبه در زمین چمن مصنوعی ورزشگاه پامیر تاجیکستان به مصاف استقلال این کشور رفت که این دیدار با حواشی همراه بود.

داور بازی، بارها از خطاهای مسلم روی پرسپولیسی‌ها چشم‌پوشی کرد و این موضوع باعث عصبانیت کادر فنی و مدیر تیم شد.در صحنه‌ای که فرشاد فرجی از داور  کارت زرد دریافت کرد، جو عجیبی در ورزشگاه حاکم شد.

اینترنت ورزشگاه مرکزی شهر دوشنبه  کیفیت نامطلوبی داشت.

هواداران پرسپولیس که در لحظه شروع بازی، به بیش از ۲۰۰ نفر افزایش یافتند، بدون وقفه‌ به تشویق تیم خود پرداختند.

در دقیقه ۳۷ بازی، داور از خطای مسلم بازیکن تاجیکی روی وحید امیری گذشت و با اعتراض شدید یحیی گل‌محمدی و افشین پیروانی مواجه شد. در پی این اتفاق، داور چهارم به سراغ نیمکت پرسپولیس آمد و با پیروانی به صحبت پرداخت.

از اعتراض هواداران پرسپولیس به داور تا عصبانیت کادر فنی

در صحنه دیگری از بازی، یکی از مدافعان تاجیکی اقدام به تکل شدید روی پای امید عالیشاه کرد و باز هم داور در این صحنه، خطا نگرفت و بی تاثیر بود و اجازه بازی داد.

با اعلام رسمی از سوی فدراسیون فوتبال تاجیکستان و تایید کنفدراسیون فوتبال آسیا تعداد ۱۷ هزار و ۲۰۰ تماشاگر در ورزشگاه مرکزی شهر دوشنبه مشغول تماشای بازی استقلال تاجیکستان و پرسپولیس ایران هستند.

این دیدار در نهایت با برتری یک بر صفر نماینده کشورمان به پایان رسید.

از اعتراض هواداران پرسپولیس به داور تا عصبانیت کادر فنی

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha