تساوی بدون گل پرسپولیس برابر استقلال در نیمه نخست

تهران- ایرنا- تیم فوتبال پرسپولیس در نیمه نخست برابر استقلال تاجیکستان به تساوی بدون گل رسید.

به گزارش ایرنا، مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در حالی آغاز شد که در یکی از حساس ترین دیدارهای این مرحله، تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۱۹:۳۰ امروز سه شنبه در زمین چمن مصنوعی ورزشگاه پامیر تاجیکستان به مصاف استقلال این کشور رفت که نیمه نخست این دیدار با تساوی بدون گل به اتمام رسید.

دو تیم در حالی به مصاف هم رفتند که توانسته بودند به عنوان سرگروه از گروهشان به این مرحله صعود کنند.

استقلال تاجیکستان از گروه اول توانسته بود بالاتر از تیم های الهلال عربستان، شباب الاهلی امارات و آلمالیق ازبکستان به این مرحله بیاید و پرسپولیس هم که بیشترین امتیاز را از مرحله گروهی کسب کرد بالا تر از تیم های الوحده امارات، الریان قطر و گوا هند به این مرحله رسید.

قضاوت این دیدار به عهده هیروکی کیمورا داور ژاپنی بود.

این اولین بازی پرسپولیس در فصل جدید بود و سرخپوشان در حالی پای به این دیدار گذاشتند که نسبت به مرحله گروهی  تغییراتی داشتند. محمدحسین کنعانی زادگان، احمد نوراللهی و شهریار مغانلو که از جمع سرخپوشان جدا شده بودند و علی شجاعی، کمال کامیابی نیا و  مهدی مهدیخانی به خاطر مصدومیت این بازی را از دست دادند.

از طرفی از بین رضا دهقانی، علیرضا ابراهیمی، حامد پاکدل، علی نعمتی و رضا اسدی که تازه به پرسپولیس آمدند، تنها اسدی در ترکیب پرسپولیس قرار داشت.

پرسپولیس در نیمه نخست از همان ابتدا توپ و میدان را در اختیار داشت و سعی داشت با ارسال از جناحین به دروازه حریف نزدیک شود.

در دقیقه ۱۶ نیز اولین شوت میزبان به سمت دروازه پرسپولیس شلیک شد که لک به راحتی این توپ را در اختیار گرفت.

در دقیقه ۱۹ فرجی از داور کارت زرد دریافت کرد.

در دقیقه ۲۰ استقلال چسبیده به محوطه جریمه صاحب یک ضربه ایستگاهی شد که ضربه آنها به دیوار دفاعی برخورد کرد.

در دقیقه ۳۹ نیز ضربه بازیکن استقلال را حامد لک مهار کرد.

پرسپولیسی‌ها سعی داشتند با پرس از جلو و سانتر دفاع چند لایه استقلال را بشکافند و موقعیت هایی را هم خلق کردند اما در گلزنی موفق نبودند.

این دیدار در نیمه نخست با تساوی بدون گل به اتمام رسید.

ترکیب استقلال تاجیکستان:

مخرالدین خسنوف، زهیر ژورابوئف، الکسی لارین، اختم نظروف، منوچهر صفروف، امیربک ژورابوئف، اسلام زوئیروف، علیشر ژلیلوف، وحدت هانونوف، منوچهر ژلیلوف و رستم سوئیروف

ترکیب پرسپولیس:

حامد لک، سیدجلال حسینی، فرشاد فرجی، سیامک نعمتی، سعید آقایی، میلاد سرلک، رضا اسدی، امید عالیشاه، مهدی ترابی، وحید امیری و مهدی عبدی

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha