ظرفیت واکسیناسیون در البرز به ۲ برابر افزایش می یابد

کرج - ایرنا - فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز گفت: در پی تفاهم هفته گذشته وزارت بهداشت و سازمان بسیج مستضعفان و ابلاغ آن به استان ها، ظرفیت واکسیناسیون در مراکز مربوطه با استفاده از ظرفیت بسیج به ۲ برابر افزایش می یابد.

سردار علیرضا حیدرنیا عصر روز سه شنبه در آیین افتتاح پایگاه واکسیناسیون تجمیعی ناحیه مقاومت بسیج امام هادی (ع) مهرشهر کرج واقع در مصلای نماز جمعه مهرشهر به اجرای فاز سوم طرح شهید حاج قاسم سلیمانی اشاره کرد و افزود: در این طرح ۲ هدف عمده تلاش برای قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا و واکسیناسیون به شیوه انبوه برای آحاد مردم و جمعیت سنی هدف دنبال می شود.

وی اظهار داشت: با تلاش دولتمردان موضوع تهیه واکسن در شرایط خوبی قرار دارد که با استفاده از این ظرفیت، از ظرفیت بسیجیان نیز استفاده می شود تا واکسیناسیون به ۲ برابر افزایش یافته و به زودی در چند مرکز نیز با همت بسیجیان و جهادگران واکسیناسیون به صورت شبانه روزی انجام خواهد شد.

وی گفت: برای رسیدن به این هدف نهادها، دستگاه ها و ائمه جمعه پای کار آمدند و اماکن مورد نیاز را در اختیار بسیج قرار می دهند که اکنون به همت بسیجیان و شبکه بهداشت وضعیت مناسبی دارند ولی باید خودمان را برای جمعیت هدف بیشتری آماده کنیم.

حیدرنیا افزود: زیرا هر چه به رده سنی جوانتر نزدیک می شویم جمعیت بیشتری برای واکسیناسیون وارد می شوند و علاوه بر اینجا باید جاهای دیگر را پیش بینی کنیم.

وی با بیان اینکه در مناطقی همچون مهرشهر نیاز به مراکز بیشتری برای واکسیناسیون به لحاظ جمعیتی دارد، تصریح کرد: با توجه به آغاز سال تحصیلی با مراجعه زیادی از سوی دانشجویان نیز روبرو هستیم.

فرمانده سپاه استان البرز ابراز امیدواری کرد که تا هر چه زودتر با تزریق واکسن به تمام مردم این ویروس منحوس را شکست دهیم.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha