۲۳ شهریور ۱۴۰۰،‏ ۲۰:۴۰
کد خبرنگار: 914
کد خبر: 84471171
۱ نفر

برچسب‌ها

محدودیت تردد از امشب در تبریز لغو می‌شود

تبریز-ایرنا- فرماندار تبریز اعلام کرد: بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا، از امشب محدودیت های مربوط به تردد وسائط نقلیه در این شهرستان لغو می‌شود.

بهروز مهدوی روز سه شنبه در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: پیشتر از سوی ستاد مقابله با کرونا تردد شبانه از ساعت ۲۲:۰۰ تا ۳:۰۰ بامداد در تبریز اجرا می شد که از امشب این قانون ملغی شده و خودروها برای تردد در این ساعت ها اعمال  جریمه نخواهند شد.

وی خاطرنشان کرد: فعالیت گروه‌های شغلی ۳ و ۴ همچنان در شهر تبریز ممنوع است و دستورالعملی جهت فعالیت این گروه‌ها فعلا" از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا ابلاغ نشده است.

مهدوی با بیان اینکه ارائه خدمات دولتی از این پس با ارائه کارت واکسیناسیون ممکن خواهد بود، اظهار داشت: با تأمین واکسن مورد نیاز و تسریع در امر واکسیناسیون، نظارت و قرنطینه هوشمند در دستور کار ستادهای مقابله با کرونا خواهد بود.

وی با اشاره به فعالیت منظم مراکز تجمیعی واکسیناسیون در سطح شهر تبریز، ادامه داد: پیشنهاد تجهیز و راه‌اندازی مرکز واکسیناسیون در مصلای بزرگ تبریز نیز برای پوشش هر چه بیشتر واکسیناسیون برای شهروندان تبریزی ارائه شده است.

مهدوی گفت: همچنین شبکه بهداشت و درمان تبریز امکان واکسیناسیون در مراکز تفریحی بزرگ مثل ائل‌گلی و عینالی و همچنین در ادارات پرتجمع شامل مجتمع‌های دادگستری، شهرداری‌ها، دارایی و شهرک آزمایش را فراهم می کند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha