فریبا: استقلال آبرومندانه از آسیا حذف شد

تهران- ایرنا- پیشکسوت استقلال گفت: آبی‌پوشان با وجود مشکلات و چالش‌ها، وداعی آبرومندانه با لیگ‌ قهرمانان آسیا داشتند و باید فکر آینده‌ باشند.

«بهتاش فریبا» روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: استقلال اگرچه به الهلال عربستان باخت اما این شکست نشان داد می‌توان به آینده استقلال در مسابقاتی که پیش رو دارد امیدوار شد.

وی افزود: ترکیب آبی‌پوشان نسبت به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا تغییرات زیادی داشت که باعث شد تا عدم هماهنگی میان بازیکنان جدید و قدیم این تیم مشهود باشد.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: بازیکنان در نیمه اول و به جز صحنه‌ای که منجر به گل اول الهلال شد نمایش خوبی را از خود به نمایش گذاشتند و شاید اگر آن موقعیت‌هایی که به دست آورده بودند، تبدیل به گل می‌شد جریان مسابقه به طور کلی تغییر می‌کرد.

فریبا تصریح کرد: استقلال با تمام مشکلات و چالش‌هایی که داشت وداعی آبرومندانه با لیگ‌ قهرمانان آسیا داشت و باید از همین حالا به فکر آینده‌ای باشد که خیلی زود فرا می‌رسد.

وی تاکید کرد: نفرات جدیدی که استقلال به خدمت گرفته است مستعد و توانمند هستند و احتیاج به زمان دارند تا در ترکیب استقلال جا افتاده و نمایش‌های خوبی را به اجرا بگذارند.

بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: استقلال به مهاجمی درجه اول و هافبکی پلی‌میکر نیاز دارد تا همه نفراتش تکمیل شود و امیدوارم هر چه سریعتر این نقاط ضعف برطرف شود.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha