تیم بوکس نیروهای مسلح در مسابقات ارتش‌های جهان روی رینگ می‌رود

تهران- ایرنا- امیر سرتیپ دوم صارمی، گفت: بعد از ۴۵ سال تیم بوکس نیروهای مسلح در مسابقات ارتش‌های جهان – سیزم ۲۰۲۱ روی رینگ می‌رود.

 به گزارش ایرنا، امیر سرتیپ دوم داود صارمی رئیس هیئت بوکس ارتش و کل نیروهای مسلح اظهار داشت: این دوره از رقابت‌ها که به میزبانی روسیه برگزار می‌شود، بی شک از سطح بسیار بالایی برخوردار خواهد بود چرا که طبق اطلاعات کسب شده مدال آوران وعنوان دار جهانی در این رقابت‌ها حضور خواهند یافت.

امیر صارمی در ادامه خاطرنشان کرد: در المپیک ژاپن ۲۵ کشور در رشته بوکس شرکت کردند اما از آنجایی که کشور روسیه یکی از قدرت‌های این رشته ورزشی به حساب می‌آید بیش از ۴۱ کشور با ۳۵۰ بوکسور در این رقابت‌ها شرکت کردند و با هم مبارزه خواهند کرد که به غیر از ایران کشورهایی چون کوبا، مغولستان، تایلند، امریکا، کانادا، هلند، ارمنستان و آذربایجان در این رشته صاحب نام و قدرتمند هستند هم حضور خواهند داشت.

رئیس هیئت بوکس ارتش و کل نیروهای مسلح در ادامه تاکید کرد: تیم ما در این دوره با ترکیب کامل با ۱۰ بوکسور در مسابقات سیزم ۲۰۲۱ مسکو روی رینگ می‌رود . بوکسورهای ما بیش از هفت ماه است که در اردوهای مختلف خود را ابرای این دوره از رقابت‌ها آماده می‌کنند تا ان‍شاالله بتوانیم پرچم با افتخار کشورمان را در مسکو به اهتزاز دربیاوریم. 

وی در پاسخ به اینکه آیا در بوکسورهای اعزامی نفرات تیم ملی هم حضور دارند بیان داشت: با تعامل خوبی که با فدراسیون بوکس داشتیم ۲ نفر از ملی پوشان به واسطه اینکه عضویت فعال بسیج را دارند در ترکیب تیم بوکس نیروهای مسلح حضور دارند تا انشاله بتوانیم پس از ۴۵ سال با اقتدار در رقابت‌ها حاضر شده و بهترین نتیجه ممکن را کسب کنیم. 

فردا (چهارشنبه) تیم بوکس نیروهای مسلح کشورمان عازم مسابقات ارتش‌های جهان ۲۰۲۱ مسکو خواهند شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha