۲۳ شهریور ۱۴۰۰،‏ ۱۵:۲۵
کد خبرنگار: 1208
کد خبر: 84470940
۰ نفر

برچسب‌ها

۹ سال حبس تاوان چاقوکشی در جریان دیدار انگلیس-اوکراین

تهران- ایرنا- هوادار تیم ملی انگلیس در جریان یکی از دیدارهای این تیم در جام ملت‌های ۲۰۲۰ اروپا، در سرویس‌ بهداشتی یک هتل با چاقو مورد ضرب و جرح قرار گرفت.

به گزارش ایرنا، «پلام‌ هایسا» ۳۰ ساله، یک هوادار ۵۹ ساله تیم ملی انگلیس را در جریان دیدار این تیم در یک چهارم یورو ۲۰۲۰ مقابل اوکراین با چاقو مورد ضرب و جرح قرار داد؛ این درحالی بود که پس از یک مشاجره کوتاه، به نظر این دو فرد با یکدیگر صمیمی شده بودند. قربانی در میل هتل واقع در چستر مورد حمله قرار گرفته بود.

تصاویر منتشر شده توسط CCTV نشان می‌دهد که اندکی پیش از شروع بازی، قربانی از هایسا خواسته تا از مقابل تلویزیون کنار برود و جلوی دید وی را نگیرد. 

در جریان دادرسی، وی پذیرفت که با قربانی صمیمی شده و با وی سلفی نیز گرفته اما در جریان بازی، هایسا یک کارد غذاخوری زیر کلاه بیس‌بال خود پنهان کرده و سپس آن را به زیر کمربندش انتقال می‌دهد.

و در یک لحظه در سرویس بهداشتی، جو دوستانه مابین آنان عوض شده و هایسا با بیرحمی سه بار قربانی را با چاقو مورد ضرب و جرح قرار می‌دهد. فردی که همزمان در سرویس بهداشتی بوده، با شهادت این صحنه، آن را به اطلاع یکی از اعضای هتل می‌رساند. 

پس از رسیدن پلیس به محل حادثه، هایسا در حالیکه به دلیل مشت خوردن از سوی یکی از شاهدین، نیمه هوشیار بود، بازداشت شد.

پس از اعتراف به این جرم، هایسا به ۹ سال حبس محکوم شد.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha