سجادی: کاروان ایران با بهترین شرایط عازم المپیک زمستانی می‌شود

تهران- ایرنا- مشاور عالی رییس کمیته ملی المپیک گفت: تلاش می‌کنیم تا ملی‌پوشان ایران در المپیک زمستانی ۲۰۲۲ بدون مشکل و با بهترین شرایط راهی این رویداد شوند.

 به گزارش ایرنا از کمیته ملی المپیک، سیدنصرالله سجادی امروز (سه‌شنبه) در نشست ستاد بازی‌های المپیک زمستانی ۲۰۲۲ اظهار داشت: تشکیل این ستاد را گامی مهم در راستای اعزام تیم ایران با بهترین کیفیت به این رویداد است. تلاش می‌کنیم تا حمایت خوبی از تیم ملی اسکی ایران و نفرات نهایی اعزامی به المپیک زمستانی ۲۰۲۲ پکن از سوی کمیته ملی المپیک صورت پذیرد و اسکی‌بازان دغدغه‌ای برای برگزاری اردوهای آماده‌سازی و اعزام به المپیک زمستانی نداشته باشند.

مشاور عالی رئیس کمیته ملی المپیک ادامه داد: در بخش برگزاری اردوهای آماده‌سازی و هم در زمینه اعزام تلاش می کنیم تا ملی‌پوشان ایران در المپیک زمستانی ۲۰۲۲ بدون مشکل و با بهترین شرایط راهی این رویداد شوند.

مشاور عالی رئیس کمیته ملی المپیک، افزود: بازی‌های المپیک زمستانی اهمیت بسیار زیادی در جهان دارد و فدراسیون اسکی و ورزش‌های زمستانی نیز باید به سمتی پیش برود که بتواند با سهمیه‌های بیشتری در این رویداد مهم حضور یابد و برنامه‌ریزی‌ها باید به سمتی پیش برود که نتایج اسکی‌بازان ایران در المپیک بهتر شود.

رئیس مرکز نظارت بر تیم‌های ملی کمیته المپیک هم گفت: بر اساس برنامه‌ای که فدراسیون اسکی و ورزش‌های زمستانی در اختیار ما قرار می‌دهد بهترین شرایط را برای برپایی اردوهای آماده‌سازی اسکی‌بازان فراهم خواهیم کرد.

پیمان فخری افزود: کمیته ملی المپیک از هیچ تلاشی برای حمایت از اسکی‌بازان اعزامی به المپیک زمستانی ۲۰۲۲ دریغ نخواهد کرد و امیدواریم در سال‌های آینده بتوانیم شاهد سهمیه‌های بیشتر و نتایج بهتر در المپیک زمستانی باشیم.

بازی‌های المپیک زمستانی از چهارم تا بیستم فوریه ۲۰۲۲  (۱۵ بهمن تا  اول اسفند ۱۴۰۰) به میزبانی پکن برگزار خواهد شد. تا کنون حضور ۸۰ کشور جهان در این دوره‌ از بازی‌های المپیک زمستانی قطعی شده است.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha