«راه شیراز» همراه با ۱۳ آلبوم دیگر به ایستگاه انتشار رسید

تهران- ایرنا- دو آلبوم «راه شیراز» و «دورت بگردم ایران» همراه با ۱۶۶ تک‌آهنگ و ۱۲ آلبوم دیگر از اول تا نیمه نخست شهریور، مجوز انتشار گرفتند.

به گزارش گروه فرهنگی ایرنا از دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، نگاهی به آمار مجوزهای صادره از دفتر موسیقی معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نشان می‌دهد در دو هفته نخست شهریور مجوز ۱۶۶ تک‌آهنگ و ۱۴ آلبوم صادر شده است.

آلبوم راه شیراز به خوانندگی محمد ذاکر حسین و به سفارش سازمان فرهنگی شهرداری شیراز با محتوایی پژوهشی در راستای احیا، حفظ و اشاعه موسیقی و ادبیات عامه شیراز، از جمله آلبوم هایی است که در نیمه نخست شهریور مجوز دریافت کرده اند.

همچنین آلبوم  سپند دل به خوانندگی وحید تاج و آهنگسازی محمدرضا عزیزی با اشعاری از هوشنگ ابتهاج، دکتر محمدرضا شفیعی کدکنی، رهی معیری، زنده یاد افشین یداللهی و آلبوم دورت بگردم ایران به آهنگسازی مسعود نکوئی اثری از گروه کُر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کرمان شامل قطعاتی با موضوع ایران‌شناسی و اقوام ایرانی به صورت کرال ارکسترال و با عنوان کنسرت کتاب با هدف آشنایی کودکان با اقوام و شهرها تولید شده، در دو هفته نخست این ماه مجوز گرفته اند.

مجوز آلبوم وطن دردت به جانم به خوانندگی رضا رضایی پایور و سرپرستی و آهنگسازی امید داورزنی توسط گروه موسیقی امید نو شامل قطعاتی در مدح و ستایش وطن، نیز در نیمه نخست شهریور ماه صادر شده است.

برای این آثار صرفا مجوز انتشار صادر شده و زمان انتشار آن در اختیار مالک اثر است.

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha