فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا با وزیر دفاع دیدار کرد

تهران- ایرنا- فرمانده قرارگاه مرکزی حضرت خاتم‌الانبیا (ص) به همراه هیات رییسه و معاونان این قرارگاه با وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح دیدار و گفت وگو کرد.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از روابط عمومی وزارت دفاع، سرلشکر پاسدار غلامعلی رشید فرمانده قرارگاه مرکزی حضرت خاتم الانبیاء(ص) به همراه هیات رییسه و معاونان قرارگاه با حضور در ستاد وزارت دفاع با سرتیپ محمد رضا قرایی آشتیانی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح دیدار و گفت‌وگو و بر تعامل سازنده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا با وزارت دفاع تاکید کرد.

سرلشکر رشید در این دیدار با اظهار خرسندی از انتخاب شایسته سرتیپ آشتیانی به سمت وزیر دفاع، شناخت از نیروهای مسلح و تعامل با فرماندهان و مدیران ارشد نیروهای مسلح را از ویژگی‌های مدیریتی امیر آشتیانی در مسوولیت‌های خطیر گذشته دانست و گفت: امیدواریم در دوره جدید وزارت دفاع سطح تعاملات با سازمان‌ها ارتش، سپاه، نیروی انتظامی و ستاد کل و قرارگاه مرکزی حضرت خاتم الانبیاء(ص) را در جهت قدرت‌آفرینی نیروهای مسلح ارتقا دهد.

فرمانده قرارگاه مرکزی حضرت خاتم الانبیاء(ص) تحقق تدابیر فرمانده معظم کل قوا با رویکرد انقلابی و جهادی در راستای توسعه توانمندی های دفاعی و تهاجمی به ویژه در عرصه های اولویت دار را حائز اهمیت دانست.

سرلشکر رشید خاطرنشان کرد: ان شاءالله وزارت دفاع بتواند همچون گذشته با تولید سلاح و تجهیزات پیشرفته و بهره گیری از فناوری های نوین در مسیر ارتقاء قابلیت های غافلگیر کنندگی برای مقابله با دشمن گام های بلندی را بردارد.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح نیز در این دیدار با ابراز تشکر از فرمانده قرارگاه مرکزی حضرت خاتم الانبیاء(ص) و هیات همراه بر عزم جدی وزارت دفاع در رصد و پایش تحولات و پیشرفت‌های صنایع دفاعی و نظامی منطقه و جهان تاکید کرد.

سرتیپ آشتیانی، جایگاه قرارگاه مرکزی حضرت خاتم الانبیاء(ص) را در ارتقاء قدرت دفاعی جمهوری اسلامی ایران و آمادگی در مقابل تهدیدات احتمالی حائز اهمیت دانست و تصریح کرد: وزارت دفاع و سازمان‌های صنعتی تابعه با دارا بودن زیرساخت های فناورانه و پیشرفته و با رعایت الگوی تسلیحات و سلاح و آگاهی از نیاز نیروهای مسلح خواهد توانست نقش مهم و تعیین کننده ای را در افزایش توان رزم نیروهای مسلح و قدرت منطقه‌ای و مقابله با هرگونه تهدیدات احتمالی ایفا کند.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha