مردم به اقدامات جهادی قوه قضائیه خوشبین‌تر شده‌اند

قزوین - ایرنا - معاون اول قوه قضائیه گفت: مردم از کارهایی که به صورت جهادی در قوه قضائیه شروع شده استقبال کرده و نسبت به اقدامات دستگاه قضایی خوشبین تر شده‌اند.

به گزارش ایرنا،  حجت‌الاسلام والمسلمین محمد مصدق روز سه شنبه در مراسم تکریم و معارفه رییس کل دادگستری استان قزوین، افزود: خوشبختانه در سه سال اخیر که مسئولیت قوه قضاییه به آیت‌الله رییسی، فرزندی از فرزندان قوه قضاییه سپرده شد و پس از آن این مسئولیت برعهده حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای فرزندی دیگری از این قوه قرار گرفت، مردم به اقدامات صورت گرفته در این دستگاه خوش بین شده‌اند.

وی اضافه کرد: امروز مسئولیت قوه قضائیه برعهده کسی است که ۴۰ سال عمر خود را برای این نظام قضایی صرف کرده و از اول در جریان امور بوده است.

مصدق با اشاره به ضرورت ارتباط مردمی مسوولان دستگاه قضا برای ایفای بهتر وظایف، اضافه کرد: ما به دنبال پیشبرد اهداف گام دوم انقلاب  سندی را در حال تدوین داریم که کیفیت ارتباط مردمی را برای مسوولان این قوه ترسیم و روشن می‌کند.

وی افزود: بنا داریم در این دوره تحول و تعالی، همه کارهایی که در قوه انجام می دهیم پشتوانه علمی داشته باشد و از نقد حقوق دانان و جامعه علمی استقبال می‌کنیم.

معاون اول قوه قضائیه با بیان اینکه باید در دستگاه قضا برنامه های مدون علمی داشته باشیم، گفت: ممکن است در این راستا یک روزی، مواردی را از مسایل زندان مطرح کنند که استقبال می کنیم و اگر در جایی اشتباه کردیم حتما باید برطرف کنیم.

مصدق در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه خدمت کارگزاران به مردم الزامی و واجب است، افزود: اساسا مردم ما را انتخاب کرده اند تا به آنها خدمت کنیم و هر روز باید خداوند را شاکر باشیم که نعمت خدمت و براورده کردن خواسته های مردم را به ما عطا کرده است.

وی در ادامه با تقدیر از زحمات حجت الاسلام قدرتی رییس کل سابق دادگستری استان قزوین، بیان کرد: این فرزند قوه قضائیه انصافا در طول مدت خدمت در استان های مختلف خوش درخشیدند و در قزوین حدود چهار سال مسئولیت ریاست دادگستری استان را داشتند که باید از زحمات وی تشکر کنیم.

معاون اول قوه قضائیه گفت: برای حجت الاسلام قدرتی در سمت جدید به عنوان معاون حقوقی و امور مجلس قوه قضائیه که جایگاه بسیار بزرگ و مهمی است، آرزوی توفیق داریم.

مصدق افزود: آقای شعبانی رییس جدید دادگستری استان قزوین نیز از فرزندان این قوه با سابقه ۲۵ سال و با تجربه فراوان در سال های متمادی است که برای وی نیز در سمت جدید آرزوی موفقیت داریم.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha