۲۳ شهریور ۱۴۰۰،‏ ۱۱:۳۸
کد خبرنگار: 1160
کد خبر: 84470534
۰ نفر

برچسب‌ها

واکسیناسیون صنوف نانوایی و میادین میوه و تره بار رشت آغاز شد

رشت - ایرنا - نایب رئیس اول اتاق اصناف گیلان گفت: واکسیناسیون کارکنان صنوف نانوایان و میادین میوه و تره بار شهرستان رشت آغاز شد.

حمید انزانی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با همکاری و هماهنگی مرکز بهداشت شهرستان رشت ، واکسیناسیون افراد شاغل در صنوف نانوایی و میادین میوه و تره بار رشت آغاز شد و همه شاغلان این ۲ صنف، واکسینه می شوند.

وی افزود: یکی از دغدغه های مهم مردم واکسینه شدن اصنافی است که رابطه مستقیم با تولیدات و محصولات غذایی و خوراکی دارند که از مهمترین آن، صنف نانوایان و میادین میوه و تره بار است که خوشبختانه واکسیناسیون این ۲ صنف در رشت آغاز شد.

نایب رئیس اول اتاق اصناف گیلان ادامه داد: با توجه به هماهنگی های انجام شده، محلی در میادین میوه و تره‌بار در نظرگرفته شده تا با حضور ماموران مرکز بهداشت، کار واکسیناسیون افراد شاغل در این صنف انجام شود و افراد شاغل در نانوایی نیز در محل حسینیه نانواییان رشت واکسینه می شوند.

انزانی همچنین از برنامه واکسیناسیون چند صنف دیگر در رشت خبرداد و بیان کرد: با هماهنگی های انجام شده، مجوز واکسیناسیون آرایشگاه های زنانه و مردانه در رشت نیز صادر شده و طی همین هفته کار واکسیناسیون این صنف نیز آغاز می شود.

وی خاطرنشان کرد: واکسیناسیون افراد شاغل در فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای نیز صادر شده و به احتمال فراوان، واکسیناسیون این گروه نیز طی هفته آینده انجام خواهد شد که پس از آن نیز، واکسیناسیون سایر مشاغل انجام می شود.

انزانی در ادامه گفت: با وجود اینکه در شهرستان رشت حدود ۳۵ هزار واحد با پروانه بهره برداری در شغل ها و حرفه های مختلف مشغول به کار هستند، بیش از ۲ هزار نفر در میادین میوه و تره بار و همچنین حدود چهار هزار نفر در نانوایی های رشت مشغول بکارند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha