تخلفات نانوایی هایی کرج به صورت ویژه بررسی می شود

کرج - ایرنا - رییس بازرسی فرمانداری کرج اعلام کرد که تخلفات واحدهای نانوایی این شهرستان با اتخاذ تدابیر لازم رصد و به صورت ویژه مورد بررسی قرار می گیرد.

سپهرسیدسجادی روز سه شنبه به ایرنا گفت : کم فروشی و گران فروشی نان از مهمترین مواردی است که این روزها تحت رصد نظارتی در شهرستان کرج قرار گرفته است.

رییس بازرسی فرمانداری کرج با تاکید بر تداوم بازرسی ها از جریمه نانوایی های گران فروش و کم فروش اظهار داشت: پیرو دستور فرماندار کرج، بازرسی ها در بازار و مناطق مختلف این شهرستان به صورت مستمر انجام می شود.
وی افزود: این بازرسی ها تا زمان به ثبات رسیدن بازار ادامه خواهد یافت.

رییس بازرسی فرمانداری کرج در ادامه به جریمه نقدی نانوایان متخلف اشاره کرد و افزود: نانوایی های کم فروش و گران فروش جریمه می شوند.
سید سجادی گفت: با توجه به تاکید مسوولان استان البرز در خصوص کنترل قیمت ها ، بازدیدهای مشترک تحت نظارت اداره کل بازرسی استانداری  البرز بنا به ضرورت توجه به معیشت شهروندان به صورت روزانه با هماهنگی اتاق اصناف، اداره صنعت و معدن و شبکه بهداشت انجام می شود.

شهرستان کرج حدود یک هزارو ۹۰۰ واحد نانوایی دارد.

طی روزهای اخیر برخی نانوایی های کرج به طور خودسرانه اقدام به افزایش قیمت نان کردند که ضمن پرداخت جریمه با آنها برخورد قانونی شد.

برچسب‌ها

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha