فرماندار اردکان: هفته دفاع مقدس، فرصت خوبی برای تبیین فداکاری شهداست

یزد - ایرنا - فرماندار اردکان گفت:فرهنگ جامعه با الگوگیری از سیره شهدا اصلاح و مترقی می‌شود؛ هفته دفاع مقدس فرصت ارزشمندی برای بزرگداشت مقام شامخ شهدا و جانبازان و تشریح فداکاری‌های آن‌ها برای حفظ نظام و سرزمین است.

به گزارش ایرنا  مصطفی پوردهقان اردکان روز سه شنبه در نشست هماهنگی برنامه‌های هفته دفاع مقدس افزود: نقش رهبر حکیم انقلاب و جان‌فشانی شهدا و جانبازان برای تحقق اهداف انقلاب و تأمین امنیت کشور این روزها به جهت اتفاقات و ناامنی‌ها در کشورهای همسایه و منطقه بیشتر قابل‌لمس است.

این مسوول تاکید کرد: حرکت شهدا در امتداد مسیری بود که امام حسین (ع) ترسیم کرد و این تقارن، بهترین فرصت برای نگاه عمیق به فلسفه دفاع مقدس است.

فرماندار اردکان گفت: هفته دفاع مقدس هم‌زمان با ایام بازگشایی مدارس است و باید ثمرات هشت سال فداکاری و ایثار با زبان دانش‌آموزی به نسل جوان منتقل شود.

پوردهقان‌اردکان، بزرگداشت هفته دفاع مقدس را وظیفه همه دستگاه‌ها و ارگان‌های دولتی و غیردولتی برشمرد و بر ضرورت بهره‌گیری از همه امکانات برای برگزاری باشکوه مراسم این هفته تأکید کرد.

 هفته دفاع مقدس از ۳۱ شهریور آغاز می‌شود.

 شهرستان ۱۲۰ هزار نفری اردکان که مرکز آن در ۶۰ کیلومتری شمال غربی شهر یزد قرار دارد، متشکل از شهرهای عقدا، خرانق،  احمدآباد و اردکان است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha