۲۳ شهریور ۱۴۰۰،‏ ۸:۱۹
کد خبرنگار: 926
کد خبر: 84470283
۰ نفر

برچسب‌ها

فرهنگی قشمی رتبه برتر طرح تعالی کشور را کسب کرد

قشم- ایرنا- رییس اداره آموزش و پرورش منطقه شهاب و حَرّای شهرستان قشم گفت: مدیر دبیرستان روستای گوری از توابع بخش شهاب موفق به کسب رتبه برتر کشور در موضوع طراحی داده‌نما(اینفوگرافی) طرح تعالی مدیریت شد.

سید مسلم دریانورد روز سه‌شنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود:  خانم بمان شرف در محور «ساختار الگوی تعالی مدیریت مدرسه» شرکت کرده بود که توانست با خلاقیت خود در ترکیب عناصر بومی و محتوای غنی، به کسب رتبه نایل شود.

وی ادامه داد: مسابقه طراحی داده‌نما(اینفوگرافی) در محورهای مفهوم الگوی تعالی مدیریت مدرسه، ساختار الگوی تعالی مدیریت مدرسه، منطق ارزیابی الگوی تعالی مدیریت مدرسه و چگونگی اجرای الگوی تعالی مدیریت مدرسه ویژه مدیران و معاونان مدارس دوره اول و دوم آموزش متوسطه برگزار شد.

رییس اداره آموزش و پرورش منطقه شهاب تصریح کرد: با اجرای طرح تعالی مدیریت تلاش می‌شود تا کیفیت‌مداری اساس کار مدرسه باشد و شرایطی فراهم شود تا همه عوامل موثر در مدارس شناسایی و از ظرفیت‌ها و توانایی‌های این عوامل استفاده شود.

بیش از ۱۲ هزار دانش‌آموز در مقاطع مختلف در بخش شهاب و حرای قشم تحصیل و ۸۹۴ فرهنگی در ۹۹ مدرسه این منطقه فعالیت می‌کنند.

شهرستان قشم شامل جزیره‌های قشم، هنگام و لارک با ۱۵۰ هزار نفر جمعیت از تنگه هرمز به موازات سواحل استان هرمزگان به طول ۱۵۰ کیلومتر و عرض میانگین ۱۱ کیلومتر در آب‌های خلیج فارس گسترده شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha