عزت اللهی: کارمان تمام نشده و باید انتظار هر چیزی را داشته باشیم

تهران- ایرنا- ملی پوش فوتبال کشورمان با اشاره به شرایط و نتایج به دست آمده در رقابت های انتخابی جام‌جهانی منطقه آسیا گفت: هنوز کارمان تمام نشده و باید منتظر هر اتفاق و حادثه‌ای باشیم.

به گزارش ایرنا، سعید عزت اللهی دوشنبه شب در یک برنامه تلویزیونی اظهار داشت: تیم ملی ایران از دو بازی خود تاکنون ۶ امتیاز گرفته و در صدر جدول است اما هنوز کار ما تمام نشده و باید در ادامه این بازی ها انتظار هر اتفاقی را داشته باشیم.

وی ادامه داد: عراق همیشه برای فوتبال ما مشکل ساز بوده و بازیکنان این تیم از نظر تکنیکی کیفیت خوبی دارند. آنها در دوره قبلی موفق شدند تیم ملی فوتبال ایران را شکست بدهند که شرایط سختی را برای ما رقم زد و پس از مدت ها با حضور یک سرمربی سرشناس که برای او هزینه بسیاری هم انجام داده بودند می خواستند برابر ایران نتیجه گرفته و امتیاز لازم را به دست بیاورند.

ملی پوش فوتبال کشورمان خاطرنشان کرد: بازیکنان عراق روحیه جنگندگی خوبی دارند و ما می دانستیم بازی سختی پیش رو داریم، از سوی دیگر انتظارات از تیم ما هم بالاست. ما در فاصله بازی سوریه تا عراق از نظر روحی و تمرکز در بهترین شرایط بودیم و این یک اتفاق خوب بود. 

عزت اللهی افزود: بازیکنان ما می خواستند در کنار کادر فنی و کادر مدیریتی فدراسیون در این بازی نتیجه بگیرند و ما در این دیدار از هر لحاظ یک سر و گردن بالاتر از عراق بودیم اما فراموش نکنیم که نباید بابت این پیروزی مغرور شویم زیرا سایر حریفان هم ما را آنالیز می کنند و باید انتظار همه چیز را داشته باشیم.

وی در پایان به تیم هایی از جمله امارات و کره جنوبی اشاره کرد و گفت: بازی برابر این تیم ها هم آسان نیست هر چند که ما نباید همین عراق را هم فراموش کنیم.  

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha