مظفری: تیم داوری دیدار استقلال-الهلال نمره قابل قبولی گرفت

تهران - ایرنا - کارشناس داوری فوتبال ایران گفت: عملکرد تیم داوری بازی استقلال تهران و الهلال عربستان خوب بود و در کل نمره قابل قبولی می گیرند.

نوید مظفری در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: داور ۳۸ ساله چینی در این بازی به خوبی در صحنه ها حضور داشت و در تصمیم گیری هایی که داشت به درستی عمل کرد.

وی ادامه داد: در نیمه نخست این بازی تمام تصمیم هایی که از سوی این داور گرفته شد مطابق با قوانین داوری بود و مشکلی دیده نشد. در دقیقه ۱۸ نیمه نخست می توانست به مدافع الهلال اخطار بدهد اما نظر داور چینی این بود که با صحبت کردن بازی را اداره کند و دیدیم در ادامه بازی این تصمیم درست بود.

کارشناس داوری فوتبال کشورمان خاطر نشان کرد: در نیمه دوم نیز عملکرد داور بازی خوب بود و او با مدیریت خود توانست بازی را اداره کند، در دقیقه ۷۹ به محمدحسین مرادمند اخطاری نشان داد که بر اساس ماهیت خطا درست بود و در کل باید گل تصمیم های داور این بازی خوب بود و باید نمره قابل قبولی بگیرد.

گفتنی است تیم فوتبال استقلال تهران با شکست دو بر صفر مقابل الهلال عربستان در مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا وداعی تلخ با این رقابت‌ها داشت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha