واکسیناسیون دانشجویان ساکن مشهد در تمام پایگاههای شهر میسر شد

مشهد- ایرنا- دبیر کارگروه اطلاع رسانی بیماری کووید ۱۹ دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: تمامی دانشجویان ساکن مشهد از امروز (سه‌شنبه ۲۳ شهریور ماه) می توانند با در دست داشتن کارت دانشجویی برای دریافت واکسن به تمامی پایگاههای واکسیناسیون در این شهر مراجعه کنند.

دکتر حمیدرضا رحیمی در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: علاوه بر مراکز واکسیناسیون مستقر در دانشگاه فردوسی مشهد و دانشگاه آزاد اسلامی این شهر، سایر مراکز واکسیناسیون در شهر مشهد پذیرای دانشجویان هستند.
وی با تایید کمبود واکسن برکت در مشهد ادامه داد: از دیروز  با کمبود این نوع واکسن در این شهر مواجه شده‌ایم.

دبیر کارگروه اطلاع رسانی بیماری کووید ۱۹ دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: تعداد متقاضیان واکسن برکت در این شهر بیشتر از سایر مناطق کشور است.
وی افزود: تاخیر ۱۰ تا ۱۵ روزه در تزریق دُز دوم واکسن برکت مشکلی ندارد و رفع مشکل کمبود واکسن برکت منوط به ارسال محموله آن توسط  وزارت بهداشت است.

تاکنون ۲۴ میلیون و ۱۴۴ هزار و ۷۵۰ نفر دُز اول واکسن کرونا و ۱۲ میلیون و ۴۹۲ هزار و ۵۹۸ نفر نیز دُز دوم آن را در ایران تزریق کرده اند و مجموع واکسن های تزریق شده در کشور به ۳۶ میلیون و ۶۳۷ هزار و ۳۴۸ دُز رسیده است.

در شبانه روز گذشته با تزریق یک میلیون و ۵۹۰ هزار و ۲۰۵ دُز واکسن کرونا، رکورد تزریق روزانه واکسن در کشور برای چندمین بار شکسته شد. 

روز گذشته با تزریق یک میلیون و ۱۲۰ هزار و ۶۷ دُز واکسن کرونا، تزریق روزانه واکسن در کشور به رکورد جدید رسید.

افراد واجد شرایط برای تزریق واکسن باید در سامانه salamat.gov.ir ثبت نام کنند.

در حال حاضر ۱۶۸ شهر کشور در وضعیت قرمز، ۲۰۹ شهر در وضعیت نارنجی و ۷۱ شهر در وضعیت زرد قرار دارند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha