شروع طوفانی برزیل و پرتغال در دومین شب جام جهانی فوتسال

تهران- ایرنا- دومین روز جام جهانی ۲۰۲۱ فوتسال با برتری قاطعانه تیم‌های پرتغال، برزیل، مراکش و جمهوری چک برابر حریفان به پایان رسید.

به گزارش ایرنا، دومین روز از جام جهانی ۲۰۲۱ فوتسال امروز (دوشنبه) با برگزاری چهار دیدار پیگیری شد و در پایان آن تیم‌های پرتغال، برزیل، مراکش و جمهوری چک موفق شدند رقیبان خود را شکست دهند.  

نتایج گروه C: 

اولین دیدار از گروه سوم رقابت های جام جهانی فوتسال از ساعت ۱۹:۳۰ بین تیم‌های مراکش و جزایر سلیمان برگزار شد و در پایان مراکشی ها توانستند به آسانی و با نتیجه ۶ بر صفر حریف خود را شکست دهند. اشرف سعود، سوفیان المسرا، بلال البقالی، سوفیان بوریط، عثمان بومزو و ادریس رایس الفنی برای مراکش گلزنی کردند. 

در دومین دیدار این گروه تیم قدرتمند پرتغال از ساعت ۲۱:۳۰ برابر تایلند قرار گرفت و توانست حریف خود را با نتیجه چهار بر یک از پیش رو بردارد. اریک، زیکی، پانی، برونو کوئلیو گلزنان پرتغال بودند. جیروات سورنویچیان نیز تک گل تایلند را به ثمر رساند. 

نتایج گروه D:

پاناما و جمهوری چک نیز نخستین دیدار گروه چهارم را از ساعت ۱۹:۳۰ برگزار کردند که در پایان نماینده اروپا موفق شد پاناما را با نتیجه پنج بر یک از پیش رو بردارد. شیدلر (۳گل) و رستار برای جمهوری چک و گودریج برای پاناما گلزنی کردند.

در دیگر دیدار مهم این گروه، برزیل و ویتنام از ساعت ۲۱:۳۰ برابر یکدیگر قرار گرفتند. برزیل به عنوان پرافتخارترین تیم در این مسابقات موفق شد ویتنام را با نتیجه ۹ بر یک در هم بکوبد. دینه هونگ خونگ برای ویتنام و فرائو (۴ گل)، دیگوینهو (۲ گل)، پیتو، لئوناردو، رودریگو برای برزیل گلزنی کردند. 

برنامه دیدارهای جام جهانی فوتسال برای فردا (سه‌شنبه) به شرح زیر است: 

گروه E

اراگوئه - اسپانیا / ساعت ۱۹:۳۰

آنگوال – ژاپن / ساعت ۲۱:۳۰

گروه F

ایران - صربستان / ساعت ۱۹:۳۰

آرژانتین - آمریکا / ساعت ۲۱:۳۰

تیم ملی فوتسال ایران در این رقابت‌ها با تیم‌های آرژانتین، آمریکا و صربستان در گروه F قرار دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha