قهرمانی مقتدرانه رعد پدافند هوایی در مسابقات شنای آب‌های آزاد

تهران- ایرنا- تیم شنای آزاد رعد پدافند هوایی ارتش در مسابقات قهرمانی شنای آبهای آزاد کشور در ۲ بخش زیر و بالای ۲۰ سال عنوان نخست را به خود اختصاص داد.

به گزارش ایرنا، مسابقات شنای آب‌های آزاد قهرمانی کشور انتخابی تیم ملی زیر ۲۰ سال و بالای ۲۰ سال امروز (دوشنبه) در منطقه ساحلی کپورچال شهرستان نوشهر برگزار شد.

در این مسابقات ۶۰ ورزشکار از تمامی استان‌های کشور در گروه سنی زیر ۲۰ سال در مسافت سه کیلومتر و رده بالای ۲۰ سال نیز در مسافت پنج کیلومتر با هم رقابت کردند.

در ماده پنج کیلومتر بالای ۲۰ سال نمایندگان تیم رعد پدافند هوایی ارتش خوش درخشیدند و مقام‌های اول و دوم را به خود اختصاص دادند. رامتین کاظمی رودسری با ۱۸ امتیاز و ثبت زمان ۴۳/۳۲/۱ در جایگاه نخست ایستاد و عباس جهانگیری با ۱۶ امتیاز در رده دوم قرار گرفت. رضا محمودی از تیم مازندران الف هم جایگاه سومی را به خود اختصاص داد.

در رده سنی زیر ۲۰ سال و در ماده سه کیلومتر بازهم این نماینده تیم رعد پدافند هوایی ارتش بود که مدال طلا را به دست آورد. محمدحسین قاسمی، ورزشکار تیم رعد با ۱۸ امتیاز  و ثبت زمان ۴۵/۴۵ در رده اول جای گرفت و هومر عباسی و عباس افشاری به ترتیب از تیم های گلستان و استخر نور تهران الف در رده‌های دوم و سوم ایستادند.

تیم رعد پدافند در هر ۲ رده سنی موفق شد در بخش تیمی هم عنوان نخست را به خود اختصاص دهد.

قهرمانی مقتدرانه رعد پدافند هوایی در مسابقات شنای آب‌های آزاد

قهرمانی مقتدرانه رعد پدافند هوایی در مسابقات شنای آب‌های آزاد

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha