رئیس جمهوری پاکستان: ایران همواره در لحظات دشوار کنار ما قرار گرفت

اسلام‌آباد - ایرنا - رئیس جمهوری پاکستان با قدردانی از حمایت‌های تهران از اسلام‌آباد، گفت: جمهوری اسلامی ایران همواره در لحظات دشوار در کنار پاکستان قرار گرفته است.

به گزارش ایرنا از منابع رسمی پاکستان، «عارف علوی» روز دوشنبه طی سخنرانی در نشست مشترک نمایندگان مجالس سنا و ملی به مناسبات آغاز چهارمین سال پارلمانی در اسلام‌آباد از جمهوری اسلامی ایران به عنوان کشور دوست و همیار پاکستان در تمامی لحظات یاد کرد.

وی ضمن تشریح دستاوردهای دولت فعلی پاکستان در طول ۳ سال گذشته و تبیین سیاست‌های داخلی و خارجی، بر لزوم مشارکت کشورهای منطقه و همسایگان برای کمک به افغانستان تاکید کرد.

علوی از جانب دولت و مردم پاکستان از جمهوری اسلامی ایران برای حمایت واضح از پاکستان و مواضع منطقه‌ای این کشور قدردانی کرد.

وی همچنین به تحولات افغانستان و تبعات تداوم ناآرامی‌ها در این کشور همسایه بر پاکستان و ثمرات برقراری صلح اشاره کرد و توضیح داد: اسلام‌آباد به تلاش‌های خود برای کمک به مردم افغانستان ادامه خواهد داد.

نشست مشترک نمایندگان مجالس ملی و سنای پاکستان به مناسبت سومین سال پارلمان این کشور با حضور «عمران‌خان» نخست وزیر پاکستان، وزرای کابینه دولت، فرماندهان نیروهای مسلح و همچنین سفیران کشورهای مختلف برگزار شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha