ساعت و روزهای ثبت‌نام در سامانه جدید مجوز تردد تهران مشخص شد

تهرنا- ایرنا- مدیر روابط عمومی فرمانداری تهران با اشاره به تغییرات صورت گرفته در صدور مجوز تردد بین شهری در پایتخت گفت: روزهای شنبه تا چهارشنبه هر هفته از ساعت هفت تا ۱۱ صبح (به مدت چهار ساعت) مردم پایتخت فرصت ثبت نام در این سامانه دارند.

به گزارش ایرنا از پایگاه اصلاع رسانی استانداری تهران، ایمان قربانی روز دوشنبه اظهار داشت: هیچگونه مجوز حضوری برای تردد در محل فرمانداری تهران صادر نمی‌شود.

وی افزود: شهروندان فقط از طریق سایت الکترونیکی به آدرس taradodtehran.com می توانند نسبت به ثبت نام و دریافت مجوز تردد اقدام کنند.

مدیر روابط عمومی فرمانداری تهران یادآوری کرد: سایت اعلام شده فقط در روزهای شنبه تا چهارشنبه فعال است و در روزهای پنج‌شنبه و جمعه بسته می شود.

قربانی خاطرنشان کرد: به تلفن همراه واجدان شرایط دریافت مجوز، در بعدازظهر همان روز ثبت نام، پیامک تایید به همراه کد پیگیری سفر ارسال می شود.

مشاور فرماندار تهران گفت: دارندگان هر پلاک خودرو، در ماه یکبار می‌توانند برای دریافت مجوز تردد ثبت‌نام کنند و مجوزهایی که صادر می‌شود فقط برای یک هفته است و پس از آن هیچ اعتباری ندارد.

وی تاکید کرد: شهروندان تهرانی  برای درخواست مجوز به سایت taradodtehran.com که به همت مرکز فن آوری و آی.تی فرمانداری تهران تهیه شده است مراجعه کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha