آتش‌سوزی در بازار گل شهید محلاتی تهران

تهران- ایرنا- بازار گل شهید محلاتی تهران ظهر امروز (دوشنبه) آتش گرفت که با اقدام سریع آتش‌نشانی پایتخت، از سرایت آتش به مغازه‌های پیرامون جلوگیری شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران روز دوشنبه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: ساعت ۱۲:۰۶ امروز این حادثه به سامانه ۱۲۵ اعلام و ماموران ۴ ایستگاه آتش‌نشانی به همراه خودروهای پشتیبانی و تانکرهای آب به محل اعزام شدند.

سید جلال ملکی افزود: در ضلع غربی بازار گل در بخش غرفه‌ها، قسمت مسقف راهروها که با مواد اولیه‌ای مانند شیروانی و داربست پوشیده شده بود، دچار آتش سوزی شده بود.

وی ادامه داد: آتش به بخشی از بالکن‌ها و نیم‌طبقه بالایی ۱۵ الی ۲۰ غرفه سرایت کرده بود که البته در برخی از مغازه‌ها که نزدیک به کانون آتش بودند، آتش به طبقات پایینی نیز سرایت کرده بود.

ملکی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه مواد قابل اشتعال زیادی در این غرفه‌ها وجود داشت، آتش‌نشانان به سرعت عملیات را آغاز و تلاش شد تا آتش را مهار کنند.

وی با بیان اینکه به دلیل نزدیکی مغازه‌ها و اجناس چیده شده ، آتش‌نشانان توانستند از گسترش آتش جلوگیری کنند، افزود: در این حادثه به مشتریان بازار گل آسیبی وارد نشد اما یک آتش نشان از ناحیه دست دچار مصدومیت شد که عوامل اورژانس این مصدوم را به مراکز درمانی منتقل کردند.

به گزارش ایرنا، بازار گل شهید محلاتی در شرق تهران واقع است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha