سامانه جدید مجوز تردد از چهارشنبه در تهران راه‌اندازی می‌شود

تهران- ایرنا- معاون امنیتی و انتظامی استانداری تهران گفت: فعالیت سامانه درخواست صدور مجوز تردد بین شهری تهران به دلیل بالا بودن مراجعه‌های مردمی مختل می‌شد که با دستور استاندار سامانه جدیدی از چهارشنبه هفته جاری (۲۴ شهریور) راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش ایرنا، حمیدرضا گودرزی درباره مجوزهای تردد بین شهری روز دوشنبه به خبرنگاران اظهار داشت: حجم مراجعات به فرمانداری تهران برای دریافت مجوز تردد زیاد است.

وی اضافه کرد: در میان شهرستان‌های این استان نیز پاکدشت در ۶ ماه گذشته به صورت آزمونه (پایلوت) اقدام به صدور مجوز تردد می کند و اگر همشهریان به این فرمانداری مراجعه کنند، خدمات ارایه می شود.

گودرزی گفت: با وجود فعالیت سامانه مورد اشاره، سامانه ثبت نام برای صدور مجوز تردد بین شهری تهران به دلیل افزایش مراجعات مردمی دچار اختلال و از مدار خود خارج شده است.

وی افزود: با دستوری که استاندار تهران در جلسه ستاد کرونای استان و شهرستان داد، سامانه جدید برای پس فردا آماده کار خواهد شد و مردم می‌توانند به نشانی taradodtehran.com مراجعه کرده و برای دریافت مجوز تردد بین شهری ثبت نام کنند.

گودرزی اضافه کرد: البته مجوزی هم که صادر می‌شود به پلاک‌ خودروها اختصاص می یابد؛ چرا که دوربین‌های مستقر در جاده ها پلاک‌ها را ثبت می‌کنند و در صورت نبود مجوز تردد، جریمه برای آن پلاک صادر می‌شود.

وی یادآوری کرد: مجوزهای جدید در سامانه ثبت می‌شود و مردم می توانند مجوز را از سایت پرینت بگیرند و به نیروهای انتظامی در مسیر تردد خود در صورت نیاز نشان دهند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha