شاهرود میزبان هفتمین اردوی آمادگی تیم ملی هندبال دختران نوجوان شد

شاهرود- ایرنا- سرپرست تیم ملی هندبال دختران نوجوان گفت: هفتمین اردوی آمادگی تیم ملی هندبال دختران نوجوان از ۲۸ شهریور جاری به مدت یک هفته در شاهرود برگزار می شود.

مریم رضاییان روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: هدف از برگزاری این اردوی تمرینی، اعزام بازیکنان به مسابقات آسیایی قزاقستان در آبان ماه امسال است.

وی با بین اینکه در این مرحله از اردو ۲۳ بازیکن از سراسر کشور حضور دارند، تصریح کرد: ستایش حسینی از شاهرود و فاطمه مهری از گرمسار بازیکنان دعوت شده استان سمنان به اردو هستند.

رضاییان ادامه داد: این دوره از تمرینات تیم ملی هندبال دختران نوجوان زیر نظر «خدیجه قانع» به عنوان سرمربی و با مربیگری «فاطمه محمدخانی» و حضور «ندا اسدی» به عنوان فیزیوتراپ و سرپرستی «مریم رضاییان» برگزار می شود ضمن این که مدیریت فنی تیم نیز بر عهده «غلامعلی اکبری» است.

سرپرست تیم ملی هندبال دختران نوجوان ابراز داشت: مبینا حاج حیدری، شهرزاد نصوحی، سعیده غضنفری و نیایش احمدی از استان اصفهان، لیلا حسینی، حنانه السادات هاشمی و مریم دهقانی فر از استان فارس، فاطمه مهری و ستایش حسینی از استان سمنان، شقایق چراغی و مائده عشاق از استان تهران، نسترن گودرزی و فاطمه جهانبخش از استان قم، الناز یار محمدی توسکی و صبا زنگنه از استان همدان، هستی دوخابی، فاطمه احمدی و سارا رضایی از استان مرکزی، نگار زنده بودی از استان بوشهر،  فاطمه فرومند از استان خراسان شمالی، نگین رحمانی از استان کردستان، اسنا شجاعی از استان کرمان و مریم حسینی از استان کهگیلویه و بویر احمد به این مرحله از اردوی تمرینی دعوت شدند.

به گفته وی، از بین ۲۳ بازیکن دعوت شده ۱۸ نفر به مسابقات آسیایی اعزام می شوند.

وی با اشاره به اینکه تا زمان اعزام به مسابقات آسیایی سه مرحله اردوی تمرینی برگزار خواهد شد، افزود: ۲ مرحله اردو در تهران و در صورت موافقت مسوولان تیم ملی یک مرحله دیگر نیز در شاهرود برگزار می شود.

سرپرست تیم ملی هندبال دختران نوجوان ابراز داشت: در این اردوی تمرینی ۲ مسابقه با تیم هندبال دختران شاهرود و تیم آراد این شهر پیش بینی شده است.

ششمین اردوی تیم ملی هندبال دختران نوجوان با حضور ۲۵ بازیکن از سراسر کشور، هفتم شهریور به مدت یک هفته در شاهرود برگزار شد.

استان سمنان ۲۸۹ هندبالیست سازمان یافته دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha