گل‌محمدی: تجربه پرسپولیسی‌ها برگ برنده ما است

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در دیدار برابر استقلال تاجیکستان تجربه بازیکنان، برگ برنده ما در این دیدار خواهد بود.

به گزارش ایرنا، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر استقلال تاجیکستان در مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: قبل از هر چیز بهتر است از مهمان نوازی مردم تاجیکستان تشکر کنم. آنها ما را مورد محبت خود قرار دادند. مشترکات فرهنگی و اجتماعی زیادی بین دو کشور وجود دارد و زمانی که در تاجیکستان هستید احساس نمی کنید که در کشور دیگری هستید. همیشه نزدیکی بین دو کشور از نظر فرهنگی وجود داشته و دارد. امیدوارم این روابط خوب قوی تر و محکم تر شود.

وی افزود: می‌دانیم در چه مرحله حساسی قرار داریم و می دانیم مقابل تیم با انگیزه جوان و پرتلاشی باید بازی کنیم. برای حضور در این مرحله بازی های خوبی انجام دادیم و سختی زیادی را تحمل کردیم تا به اینجا برسیم. دوست نداریم خیلی راحت از این مرحله کنار برویم. برای مبارزه جنگیدن و ارائه بازی خوب وارد زمین می شویم و با توجه به تجربه خوب بازیکنان ما از دوران گذشته، این موضوع برگ برنده تیم ما خواهد بود. تیم  خوبی داریم  و به نفراتمان ایمان کامل داریم. بازیکنان ما مرد روزهای سخت هستند و امیدوارم آنها روز خوبی را برای ما رقم بزنند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: بیش از ۲ سال است که پرسپولیس در ورزشگاه خانگی خودش در لیگ قهرمانان آسیا بازی نکرده است. بیش از ۹۰۰ روز است که به خاطر کرونا و بحث تحریم ها در ورزشگاه خانگی مان در آسیا بازی نکردیم. این موضوع شرایط را برای هر تیمی سخت می کند. پرسپولیس پر هوادار ترین باشگاه آسیا است و قطعا نبود هواداران بیشترین ضربه را به تیم ما خواهد زد.

وی ادامه داد: ما پرسپولیس هستیم و همیشه برای برد و افتخار جنگیدیم. برای هوادارانی که در ورزشگاه نسیتند می جنگیم و تا آخرین نفس هر کاری از دستمان بر بیاید می جنگیم. بازیکنان ما نشان دادند می توانند با تفکرات بزرگ، ذهنیت برنده، انگیزه بالا و اراده قوی مشکلات را برطرف کنند. ما استقلال را از فیلم های این تیم در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا آنالیز کردیم. بازی‌های اخیر استقلال از تلویزیون پخش نمی شد و دلیل این موضوع را نمی دانم. استقلال تیم جوان و با انگیزه ای است و نظم خوبی در دفاع دارد. به طور حتم بازی آسانی پیش رو نداریم.

گل‌محمدی گفت: خیلی خوشحالم در تاجیکستان هستم و باز هم می گویم احساس غریبی نداریم. هدف ما از ورزش دوستی بین ملت ها ، دولت‌ها و ایجاد رفاقت است. بازی فردا هم یک رویداد ورزشی است. احترام زیادی برای حریف قائل هستیم و آنها هم زبان ما هستند. فارسی زبان شیرین و یک گویش مهم دنیا است و باید به این زبان افتخار کنیم. فردا می تواند جشن بزرگی باشد به خاطر دوستی بین دولت ها و ملت‌ها.

وی اضافه کرد: من و بازیکنانم اولین بار است که مقابل یک تیم تاجیکستانی به میدان می رویم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: استقلال تیمی است که خوب دفاع می کند و تیمی که خوب دفاع می کند قطعا برای ضد حمله برنامه های زیادی دارد. شناختی که ما از حریف داریم این است که آنها با سرعت انتقال به حمله خوب به سمت دروازه حریف نزدیک می شوند و با بازیکنان خوبی که در خط حمله دارند، برای حریفان خطرناک هستند. حریف را آنالیز کردیم و از قدرت خط حمله و قدرت دفاعی آنها اطلاع داریم. راهکارهایی را برای مهار مهاجمان و باز کردن دفاع تیمی داریم و آنها را تمرین کردیم و امیدوارم فردا بتوانیم آنها را در زمین اجرا کنیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha