۲۲ شهریور ۱۴۰۰،‏ ۱۱:۱۲
کد خبرنگار: 1371
کد خبر: 84469330
۰ نفر

برچسب‌ها

اعضای هیات رییسه شورای اسلامی شهرستان کاشان انتخاب شدند

کاشان - ایرنا - رییس، نایب رییس، منشی‌ها، خزانه‌دار، سخنگو و نماینده شورای اسلامی شهرستان کاشان در شورای استان اصفهان در نشست اعضای این شورا در فرمانداری این خطه انتخاب شدند.

به گزارش ایرنا، آیین تحلیف و انتخاب هیات‌رییسه ششمین دوره شورای اسلامی شهرستان کاشان روز دوشنبه با حضور علی‌اکبر مرتضایی فرماندار ویژه این شهرستان برگزار شد و پس از رای‌گیری اعضا، جواد حاجی قدیری راوندی به عنوان رییس و مهدی تقی‌پور نیاسر به عنوان نایب‌ رییس شورای شهرستان کاشان برگزیده شدند.

اعضای هیات رییسه شورای اسلامی شهرستان کاشان انتخاب شدند

حمیدرضا قمی و فرشاد جعفری ویدوجی نیز به ترتیب به عنوان منشی اول و دوم و علی مسلمی به عنوان منشی سوم و خزانه‌دار شورای اسلامی شهرستان کاشان انتخاب شدند.

همچنین ابوالقاسم باقری‌زاده به عنوان سخنگو و محمد ارباب به عنوان نماینده شورای اسلامی شهرستان کاشان در شورای اسلامی استان اصفهان انتخاب شد.

در راستای اجرای ماده‌های ۸۹ و ۹۰ قانون شوراها و تبصره‌های آن و آیین نامه‌اجرایی ماده ۹۰ قانون شوراها، ابوالقاسم باقری‌زاده و عباسعلی کاردان به عنوان نمایندگان شورای شهرستان برای عضویت در هیات حل اختلاف و رسیدگی به شکایات شهرستان و رضا آقامحمدی، علی مسلمی، ابوالقاسم باقری‌زاده و عباسعلی کاردان به ترتیب به عنوان نمایندگان شورای شهرستان برای عضویت در هیات‌های تطبیق در بخش مرکزی، قمصر، نیاسر و برزک انتخاب شدند.

اعضای هیات رییسه شورای اسلامی شهرستان کاشان انتخاب شدند

در این آیین اعضای شورای اسلامی شهرستان کاشان سوگندنامه خود را نیز قرائت کردند.

شهرستان کاشان با جمعیت افزون بر ۳۶۴ هزار نفر و داشتن چهار بخش و هفت شهر در فاصله حدود ۲۰۰ کیلومتری شمال اصفهان قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha