برخورد خودروی سواری با گراز در جاده ماهنشان حادثه آفرید

زنجان - ایرنا - جانشین رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: ورود ناگهانی یک راس گراز به جاده ماهنشان و در ادامه برخورد یک دستگاه خودروی سواری سمند با این حیوان وحشی تلف شده، حادثه آفرین شد و مصدوم را روانه بیمارستان کرد.

سرهنگ مهدی میناخانی، روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: راننده این خودروی سواری پس از وقوع این حادثه از محل دور می شود که پس از آن یک موتورسوار در حین عبور از محل یاده شده با لاشه این گراز رها شده در جاده برخورد کرده و با واژگون شدن موتورسیکلت بر زمین می افتد.

وی با بیان اینکه این موتورسوار بر اثر برخورد با سطح جاده مصدوم شده و به بیمارستان منتقل می شود،  اظهار داشت: این حادثه حوالی ساعت ۲۱:۳۰ شنبه شب در این مسیر ارتباطی اتفاق افتاده است که به علت تاریکی هوا رانندگان این ۲ وسیله نقلیه، گراز را ندیده و با آن برخورد می کنند.

 مسوؤل روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان زنجان، گفت: یکشنبه شب به دلیل مصدومیت یک مرد ۲۶ ساله، عوامل اورژانس شهرستان ماهنشان به محل حادثه اعزام شدند.

جواد مرادی، افزود: این جوان موتورسوار در حین تردد شبانه در جاده با لاشه یک حیوان (گراز) برخورد کرده و بر اثر واژگونی موتورسیکلت از نواحی مختلف بدن ازجمله سر، صورت، دست و گردن  دچار آسیب شده است.

وی، اظهار داشت: عوامل اورژانس پس از رسیدن به محل حادثه، اقدامات پیش بیمارستانی را انجام داده و فرد حادثه دیده را به منظور ادامه مداوا به بیمارستان رازی شهرستان ماهنشان منتقل کردند.

خودروی حامل احشام قاچاق در ایجرود توقیف شد
فرمانده انتظامی شهرستان ایجرود از توقیف یک دستگاه خودروی حامل ۶۳ راس احشام قاچاق در مسیر ارتباطی زنجان - بیجار"، خبر داد و گفت: ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز حین گشت زنی در محورهای مواصلاتی به یک دستگاه خودروی "کامیون باری بنز " مشکوک و آن را متوقف کردند.
 
سرهنگ محمد معصومی راد، افزود: ماموران در بررسی از این کامیون متوقف شده، این تعداد گوسفند قاچاق فاقد هرگونه مجوز دامپزشکی را کشف کردند که کارشناسان ارزش تقریبی این محموله را ۲ میلیارد  ریال برآورد کردند.
 
وی، اظهار داشت: در این رابطه یک نفر به عنوان متهم دستگیر و پس از تشکیل و تکمیل پرونده قضایی به منظور اعمال قانون به مراجع قضایی این شهرستان معرفی شد تا مورد اعمال قانون قرار گیرد.
 
فرمانده انتظامی شهرستان  ایجرود گفت: با توجه به این که بسیاری از بیماری های خطرناک  مسری بین دام و انسان مشترک است و جابجایی و نقل و انتقال این گونه احشام بدون مجوز اداره بهداشت می تواند سلامت شهروندان را به مخاطره بیاندازد، از شهروندان خواست هرگونه اخبار و اطلاعات مربوط به قاچاق را با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ در میان بگذارند تا اقدامات لازم قانونی به منظور برخورد با متخلفین صورت گیرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha