حال خوش دوقلوهایی که بالگرد اورژانس تبریز را به پرواز درآوردند

مراغه- ایرنا- شرایط جسمانی دوقلوهای تازه متولدشده در ملکان طی روز گذشته موجب شد تا بالگرد اورژانس آذربایجان‌شرقی آنان را به تبریز انتقال دهد و اکنون به گفته مسئولان حال این کودکان به شکرانه امدادرسانی سریع خوب است.

سخنگوی اورژانس آذربایجان‌شرقی روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: طبق پیگیری‌های روز جاری حال این دوقلوها پس از گذشت یک روز از انتقال‌شان به تبریز مساعد است و امید می‌رود هرچه زودتر به بهبودی کامل برسند. 

به گفته «وحید شادی‌نیا»، این کودکان روز گذشته در سریع‌ترین زمان ممکن و تحت مراقبت‌های ویژه تنفسی اورژانس هوایی به تبریز انتقال یافتند و اکنون در بیمارستان «طالقانی» بستری هستند و از دستگاه تنفسی نیز جدا شده‌اند.

حال خوش دوقلوهایی که بالگرد اورژانس تبریز را به پرواز درآوردند

فرزاد رحمانی، رئیس اورژانس استان آذربایجان‌شرقی نیز روز گذشته از پرواز بالگرد اورژانس هوایی به مقصد ملکان و انتقال این دوقلوها به بیمارستانی در تبریز خبر داده بود. 

اهمیت اورژانس هوایی در مدیریت زمان به ویژه در مواقع اضطراری و انتقال بیماران و مصدومان به مراکز درمانی برکسی پوشیده نیست و امید می‌رود اینبار نیز پرواز بالگرد اورژانس هوایی تبریز به بهودی کامل جسمانی این دوقلوهای ملکانی منجر شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha