پلیس راهور همدان: دستورالعمل لغو محدودیت تردد شبانه ابلاغ نشده است

همدان- ایرنا- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان گفت که هنوز دستورالعمل و بخشنامه ای مبنی بر لغو محدودیت تردد شبانه(ساعت ۲۲ تا سه بامداد) به پلیس راهور ابلاغ نشده و تا زمان اعلام رسمی و کتبی موضوع از طریق مبادی ذیربط، این محدودیت همچنان اعمال می شود.

سرهنگ «فرخ جمالی» روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: لغو محدودیت تردد شبانه منوط به اعلام کتبی ستاد مقابله با کرونا است که هنوز هیچ گونه دستورالعمل و بخشنامه ای دراین خصوص به پلیس راهور استان همدان ابلاغ نشده است.

وی افزود: برخی از استان ها به علت انجام کار واکسیناسیون به صورت شبانه روزی، خواستار لغو محدودیت تردد شبانه بودند که اعمال این محدودیت تردد تنها در این مناطق و شهرستان ها مورد موافقت قرار گرفته است.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان گفت: کار تزریق واکسن در پایگاه‌های واکسیناسیون استان همدان از ساعت 7.30 دقیقه تا 19.30 انجام می شود و اعمال محدودیت تردد شبانه نیز از ساعت ۲۲ تا 3 بامداد است که هیچ تداخلی با یکدیگر ندارند.

سرهنگ جمالی تصریح کرد: نقض محدودیت تردد شبانه با حضور ماموران پلیس راهور و همچنین دوربین های هوشمند نظارتی ثبت و خودرو متخلف ۲۰۰ هزار تومان جریمه می شود.

به گزارش ایرنا، سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا روز گذشته از لغو محدویت‌های تردد شبانه خبر داد و گفت: رفع محدودیت‌های تردد شبانه به این معنی نیست که با ترددهای غیرضروری، احتیاط‌های مربوط به فراگیری کرونا را کنار بگذاریم.

«علیرضا رییسی» در یک گفت وگوی تلویزیونی تصریح کرد: اعمال هر محدودیتی با هدف سلامت مردم بود و اگر منع تردد شبانه ایجاد شد برای این بود که دورهمی های صورت نگیرد و بدنبال آن شیوع کرونا گسترش نیابد.  

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha