زنجان برای حضور در مسابقات قهرمانی کشتی نونهالان کشور آماده می‌شود

زنجان - ایرنا - رییس هیات کشتی استان زنجان گفت: تیم کشتی نونهالان این استان به منظور حضور توانمند در رقابتهای قهرمانی کشور در سال جاری آماده می‌شود.

عباس محمدی، روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این پیکارها مهر ماه امسال در ۲ رشته آزاد و فرنگی و در اوزان ۳۸ - ۴۱ - ۴۴ - ۴۸ - ۵۲ - ۵۷ - ۶۲ - ۶۸ - ۷۵ و ۸۵ کیلوگرم به میزبانی استان لرستان برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه مسابقات کشتی بخش آزاد از ۷ تا ۹ و بخش فرنگی نیز طی روزهای ۱۷ تا ۱۹ مهر ماه و به ترتیب در شهرستان های الیگودرز و کوهدشت انجام خواهد گرفت، یادآور شد: به منظور انتخاب کشتی گیران برتر زنجان در این پیکارها، یک دوره مسابقات استانی طی شهریور ماه جاری برگزار شد.

محمدی به نفرات منتخب رشته آزاد اشاره کرد و افزود: علیرضا بیات، محمدرضا باقری، حسین وفا، حسین غیاث، محمدهادی مرادی، محمد امیر محمدی، سعید حاتمی، جواد مرادی، حسین رحیمی و علیرضا زارع، کشتی گیران منتخب اوزان ۳۸- ۴۱- ۴۴- ۴۸- ۵۲- ۵۷- ۶۲- ۶۸- ۷۵ و ۸۵ کیلوگرم این رقابت های استانی هستند.

وی ادامه داد: دانیال خسروی، احمدرضا عابدینی، امیرپارسا قنبری، محمدسالار وحیدی، امیررضا میرزایی، حسین نقدی، علیرضا محمدرضایی، حمیدرضا نجفی،  محمدپارسا توحیدلو و نوید آقایاری، نیز به ترتیب کشتی گیران برتر اوزان یاد شده هستند که روز جمعه در صورت حضور در جلسه تمرینی و تایید کمیته فنی مسابقات هیات کشتی زنجان به رقابت های قهرمانی کشور اعزام خواهند شد.  

رییس هیات کشتی استان زنجان گفت: تصمیم هیات کشتی استان زنجان این است که با توانمندی بالا و با کشتی گیران قدر در رشته فرنگی این دوره از رقابت های قهرمانی کشتی نونهالان کشور شرکت کنیم تا نتایج ضعیف و پایین به دست نیاید.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha