هوا در اکثر مناطق کشور صاف و آرام است/بارش پراکنده در حاشیه دریای خزر

تهران- ایرنا- کارشناس سازمان هواشناسی گفت: جوی آرام و پایدار در اکثر نقاط کشور همراه با بارندگی پراکنده در نوار ساحلیِ کشور برای امروز تا روز پنج‌شنبه پیش‌بینی می‌شود.

«کبری رفیعی» روز دوشنبه درباره وضعیت جوی کشور به خبرنگار اقتصادی ایرنا افزود: از امروز تا روز (سه شنبه)  در شرق کشور به ویژه نوار شرقی خراسان رضوی، شرق خراسان جنوبی و شمال سیستان و بلوچستان و منطقه زابل، وزش باد سرعت خواهد گرفت و گرد و خاک خواهیم داشت.

وی ادامه داد: از امروز تا پنجشنبه در برخی نقاط استان‌های گیلان، مازندران و گلستان افزایش ابر و بارش پراکنده داریم و روز جمعه نیز در ارتفاعات مازندران و گیلان بارش ها به شکل رگبار و رعد و برق و همراه با وزش باد شدید موقت ادامه دارد.

رفیعی گفت: آسمان تهران امروز صاف گاهی با وزش باد پیش‌بینی می‌شود و دما در تهران به ۳۵ درجه بالای صفر خواهد رسید.

کارشناس سازمان هواشناسی اظهار داشت: با توجه به نقشه های سمت و سرعت باد،  بخش فراساحل خلیج فارس از امروز تا روز چهارشنبه متلاطم و مواج پیش بینی می شود.

وی ادامه داد: بخش شرقی سواحل دریای عمان از چابهار تا خلیج گواتر طی روزهای آینده متلاطم و مواج پیش بینی می شود که توصیه می شود هر گونه فعالیت و تردد دریایی با رعایت محدودیت ها واحتیاط و اتخاذ تمهیدات لازم انجام پذیرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha