خودرو قاچاق ۲۲ میلیارد ریالی در بوکان کشف شد

مهاباد- ایرنا - فرمانده انتظامی بوکان گفت: یک دستگاه خودرو خارجی قاچاق با ارزش ۲۲ میلیارد ریال توسط ماموران پلیس آگاهی این شهرستان کشف شد.

سرهنگ سلمان حیدری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: در راستای طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا بخصوص کالاهای گمرکی و به منظور مقابله هدفمند با پدیده قاچاق، ماموران پلیس آگاهی با حضور در محورهای مواصلاتی، یک دستگاه خودرو خارجی از نوع "تویوتای لندکروز" را به منظور بررسی بیشتر متوقف کردند.

وی افزود: طی هماهنگی با مراجع قضایی و در بازرسی اولیه از خودرو مشخص شد که این خودرو فاقد هرگونه مدارک گمرکی و قانونی است.

 فرمانده انتظامی بوکان با بیان اینکه در این راستا راننده خودرو با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد، اضافه کرد: ارزش ریالی این خودوری قاچاق توسط کارشناسان مربوطه ۲۲ میلیارد ریال برآورد شده است.

سرهنگ حیدری با بیان اینکه خودرو قاچاق توسط ماموران انتظامی به پارکینگ منتقل شد، گفت: پلیس آگاهی با حضور فعال و هوشمندانه در سطح جامعه اجازه فعالیت به سودجویان و هنجارشکنان را نخواهد داد.

فرمانده انتظامی بوکان با تاکید بر اینکه مبارزه با قاچاق کالا از اولویت های اصلی پلیس است از شهروندان درخواست کرد که برای کمک به اقتصاد، آرامش و امنیت جامعه، در صورت اطلاع از این گونه موارد بلافاصله مراتب را از طریق تماس با شماره ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

بوکان در جنوب آذربایجان‌غربی و یکی از محورهای حمل کالای قاچاق به مناطق عمقی کشور به شمار می‌رود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha