کمیته امداد سمنان ۵۴۰ تبلت دانش‌آموزی در پویش مهر باران تامین می‌کند

سمنان- ایرنا- معاون امور فرهنگی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان سمنان گفت: ۵۴۰ دانش‌آموز زیر حمایت این نهاد فاقد تبلت هستند و در آستانه آغاز سال تحصیلی نیازشان در قالب پویش مهر باران تامین می‌شود.

به گزارش ایرنا، سعید اسعدی روز یکشنبه به رسانه ها افزود: پویش مهر باران پایان‌بخش نیاز دانش‌آموزان در سال تحصیلی است که بخشی از آن مجازی است.

معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان سمنان خاطرنشان کرد: یکی از نیازهای اساسی در شرایط همه‌گیری کرونا برای دانش‌آموزان تهیه تجهیزات آموزش غیرحضوری ازجمله تبلت است.

وی به راه های  مشارکت در این طرح اشاره و خاطرنشان کرد: مراجعه به دفاتر کمیته امداد سراسر استان، مراکز نیکوکاری، شماره گیری کد دستوری #۸۸۷۷* و مراجعه به سایت emdad.ir برای نیک اندیشان  فراهم شده است.

معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان سمنان از برگزاری رویداد ملی و معنوی شور عاطفه‌ها هم‌زمان با سراسر کشور با شعار «باهم مشق محبت بنویسیم» اشاره و تصریح کرد: این رویداد ملی با هدف کمک به تامین لوازم تحصیلی به‌ویژه لوازم کمک‌آموزشی غیرحضوری دانش‌آموزان نیازمند از ۲۰شهریور تا یازدهم مهر ۱۴۰۰ در استان سمنان اجرا می‌شود.

چهار هزار و ۵۵۶ دانش‌آموز زیر پوشش کمیته امداد استان سمنان از حمایت این نهاد از مقاطع تحصیلی ابتدایی تا سطوح بالا بهره‌مندمی شوند. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha