ابوعبیده: فرار اسرای فلسطینی، امنیت پوشالی دشمن صهیونیستی را آشکار کرد

تهران-ایرنا- سخنگوی گردان‌های قسام شاخه نظامی حماس گفت که فرار اسرای فلسطینی از زندان «جلبوع» بار دیگر امنیت پوشالی رژیم صهیونیستی را نشان داد.

به گزارش امروز (یکشنبه) ایرنا به نقل از شبکه المنار، «ابوعبیده» سخنگوی گردان‌های قسام شاخه نظامی حماس با اشاره عملیات فرار شش نفر از اسرای فلسطینی از زندان اسرائیلی «جلبوع» اعلام کرد که مقاومت از همان اول از نزدیک بر عملیات فرار اسرا از طریق تونل آزادی نظارت داشته است.

وی گفت: اگر قهرمانان «تونل آزادی» این بار خود را از زیرزمین آزاد کرده‌اند و پیام خود را به تمام جهان رسانده‌اند، ما به اسرای آزاده خود قول می‌دهیم که انشاءالله به زودی از بالای زمین آزاد می‌شوند.

سخنگوی گردان‌های قسام تأکید کرد که بازداشت مجدد اسرای فلسطینی، به هیچ وجه ذلت و خواری دشمن و نهادهای اطلاعاتی آن را محو نخواهد کرد.

وی افزود: بازداشت مجدد برخی از قهرمانان عملیات تونل آزادی، واقعیت کار شرافتمندانه آنها را پنهان نمی‌کند، بلکه باعث افزایش غرور مردم ما و شجاعت و استواری اسیران مقاوم می‌شود و تصویر قهرمانی شگفت انگیزی را که این مردان ساخته‌اند، به چالش نمی‌کشد.

ابوعبیده تصریح کرد: به اسرای آزاده فلسطینی وعده می‌دهیم که آزادی آنان در چارچوب قراداد مبادله اسرای جدید نزدیک است.

سخنگوی گردان‌های قسام شاخه نظامی حماس تأکید کرد که هیچ قرارداد مبادله اسرایی که شامل آزادی ۴ اسیر بازداشت شده نباشد، به امضا نخواهد رسید.

بنا به اعلام رسانه ها، چهار تن از اسیران فلسطینی که به تازگی موفق به فرار از زندان جلبوع شده بودند، دوباره توسط نیروهای امنیتی رژیم صهیونیستی بازداشت شدند.

فرار شش زندانی فلسطینی از زندان جلبوع رژیم صهیونیستی که از نظر امنیتی در سطح بالایی قرار دارد،  شوک بزرگی به دستگاه های امنیتی، سیاسی و رسانه ای رژیم صهیونیستی وارد کرده است.

پنج اسیر متواری فلسطینی وابسته به جنبش جهاد اسلامی و یک اسیر دیگر وابسته به جنبش فتح می باشند که به حبس های طولانی مدت محکوم هستند.

این ۶ اسیر فلسطینی توانستند با حفر تونل در سلول خود موفق به فرار از این زندان فوق امنیتی شوند؛  رویداد کم سابقه ای که یک شکست سنگین امنیتی دیگر را برای رژیم اشغالگر قدس رقم زد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha