سرمربی: شرایط زیرساختی مناسب برای تیم شهرداری ارومیه آماده شده است

ارومیه- ایرنا- سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه گفت: وارد پنجمین هفته تمرینات تیم شده‌ایم و با شرایط مناسب از لحاظ زیرساخت و امکانات روز به روز بهتر می‌شویم.

محمدرضا تندروان روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تمرینات از پنج هفته قبل آغاز شده و سه هفته نخست تمرینات به صورت آنلاین برگزار شد و اکنون نیز وضعیت تیم روز به روز بهتر شده و به مرز آمادگی مطلوب نزدیک می‌شود.

وی اضافه کرد: امکانات، زیرساخت و سخت افزار مناسبی برای تیم شهرداری ارومیه ایجاد شده و بازیکنان با شرایط خوبی در تمرین حضور و با تمام وجود تمرینات را انجام می‌دهند و طبق برنامه در حال تمرینات آماده‌سازی هستیم.

سرمربی شهرداری ارومیه اضافه کرد: پیش‌بینی می‌کنیم طی ۴ تا ۵ هفته آینده به سطح آمادگی مطلوب دست یابیم.

سن بالا مانعی برای بازی خوب نیست

پاسور تیم شهرداری ارومیه نیز در خصوص وضعیت تمرینات افزود: تمرینات با شرایط خوبی در حال برگزاری است و منتظر پایان مسابقات قهرمانی آسیا هستیم تا ۲ بازیکن دیگر تیم، "علی اصغر مجرد" و "صابر کاظمی" به تیم اضافه و با تیم تکمیل تمرینات را پیگیری کنیم.

علیرضا بهبودی گفت:  شرایط خودم خوب و هر روز وضعیت آمادگی بهتر می‌شود.

وی در خصوص گذر از چهارمین دهه از سنش گفت: سن یک عدد است و تا وقتی توان داشته باشم در والیبال خواهم بود و امیدوارم تا وقتی در والیبال حضور دارم بهترین عملکرد را به نمایش بگذارم.

پاسور شهرداری ارومیه در خصوص قهرمانی فصل گذشته نیز گفت: سومین قهرمانی در این سن لذت دیگری داشت و امیدوار هستم امسال نیز با تیم ارومیه به مقام قهرمانی لیگ برتر دست یابم.

بهبودی در خاتمه با آرزوی موفقیت برای تیم ملی گفت: کرونا بخصوص برای شهرهای والیبالی چون ارومیه، گنبد و آمل که باعث دور شدن حضور تماشاگران از مسابقات شده تاثیر بیشتری گذاشته و امیدوارم با انجام واکسیناسیون، شاهد حضور تماشاگران در سالن‌ها باشیم.

تیم شهرداری ارومیه به‌همراه آذرباتری، ۲ نماینده استان آذربایجان‌غربی در فصل جاری لیگ برتر والیبال خواهندبود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha