۲۰ شهریور ۱۴۰۰،‏ ۲۱:۵۳
کد خبرنگار: 931
کد خبر: 84467554
۰ نفر

برچسب‌ها

 هفته جاری هنرمندان سینمایی اصفهان واکسینه می شوند

اصفهان- ایرنا- معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان گفت:در آستانه روز ملی سینما، با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و کاشان، تمامی هنرمندان سینمای استان تا آخر این هفته واکسن کرونا دریافت می کنند.

محمدحسین محمدی فشارکی  در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: ۲۱ شهریور روز ملی سینما، زمان تجلیل از اهالی هنر هفتم است که به این مناسبت تا پایان این هفته واکسیناسیون  نوبت اول، سینماگران استان انجام می شود.

وی با اشاره به دستورالعمل واکسیناسیون هنرمندان ابلاغی به استان ها، افزود: با هماهنگی بین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی  و دانشگاه های علوم پزشکی اصفهان و کاشان، واکسیناسیون هنرمندان عضو صندوق اعتباری هنر استان در حال انجام است.

وی یادآوری شد: هفته گذشته واکسیناسیون نوبت اول هنرمندان هنرهای نمایشی و تئاتر انجام شد و در این هفته تمام سینماگران اُستان می توانند با ثبت نام در سایت salamat.gov.ir پیامک مربوط برای زمان واکسیناسیون را دریافت کنند.

محمدی فشارکی تاکید کرد: با توجه به قرمز بودن وضعیت کلانشهر اصفهان و 16 شهرستان استان، سینماها در شهرهایی با وضعیت قرمز تنها مجاز به استفاده از 30 درصد ظرفیت خود هستند و تماشاگران می توانند از نیم بها شدن بلیت‌های سینما در روز ملی سینما استفاده کنند.

در زمان حاضر حدود سه هزار بیمار دارای علائم کرونا در بیمارستان‌های استان اصفهان بستری هستند که بخش درمان را در مرز شکنندگی قرار داده است.

در استان اصفهان بیش از 40 باب سالن فعال سینما در کنار پردیس سینمایی اصفهان با هفت سالن نمایش مشغول به فعالیت است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha