واکسیناسیون ۴۰ هزار نفر از کارگران شهرک‌های صنعتی قزوین آغاز شد

قزوین -ایرنا- مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین گفت: مرحله نخست واکسیناسیون بیش از ۴۰ هزار نفر از شاغلان در واحدهای تولیدی و صنعتی شهرک‌ها و نواحی صنعتی تابعه استان قزوین از امروز آغاز شده است.

به گزارش ایرنا، حمیدرضا خانپور روز شنبه ضمن بازدید از محل واکسیناسیون در شهرک صنعتی کاسپین، اظهار داشت: در راستای پایداری تولید و استمرار فعالیت شاغلان در واحدهای صنعتی و جلوگیری از وقفه در تولید، طرح واکسیناسیون شاغلان در شهرکها و نواحی صنعتی استان با پیگیری محمدبیگی نماینده مردم استان در مجلس و مساعدت استاندار و معاون سیاسی استاندار شروع شده است.

وی گفت: از آنجاییکه تولید ملی در خط مقدم جنگ اقتصادی قرار دارد تزریق واکسن به کارگران شاغل باید در اولویت باشد تا چرخ های اقتصاد کشور به گردش درآمده و شعار تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها محقق گردد.

خانپور افزود: خوشبختانه این طرح با استقبال گسترده واحدهای تولیدی مواجه شده و با استقرار پایگاه واکسیناسیون ثابت و سیار در حال  اجرا است.  

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین اظهار داشت: ۱۵ شهرک و ناحیه صنعتی دولتی و یک شهر صنعتی در سطح استان مستقر بوده که به همت کارگران آنها بخش بزرگی از نیازهای کشور در حوزه های مختلف تامین می شود و انجام واکسیناسیون آنها نقش موثری در کاهش میزان مرگ و میر و ابتلا به کرونا ایفا می کند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha