طیبی: در بدترین زمان ممکن مصدوم شدم

تهران- ایرنا- ستاره تیم ملی فوتسال گفت: در بدترین زمان ممکن مصدوم شدم و ناراحت هستم و در آستانه جام جهانی مانند مردم برای موفقیت تیم ملی دعا می‌کنم.

به گزارش ایرنا، مصدومیت «حسین طیبی» ستاره ملی‌پوش فوتسال ایران در آستانه جام جهانی یک شوک بزرگ به فوتسال کشور بود. شکستگی دنده دهم راست این فوتسالیست که در تیم بنفیکا پرتغال بازی می‌کند، حضور او در جام جهانی را در هاله‌ای از ابهام قرار داد.

حسین طیبی در رابطه با این مصدومیتش در آستانه جام جهانی اظهار داشت:  از این اتفاق خیلی ناراحتم و در بدترین زمان ممکن مصدوم شدم. با این حال چاره‌ای جز قبول وضعیت فعلی ندارم و مصدومیت هم بخشی از ورزش است. با تمام وجود هر روز تلاش می‌کنم تا بتوانم به تیم ملی کشورم کمک کنم. به هر صورت طبق نظر پزشکان دوران نقاهت این مصدومیت سه تا چهار هفته طول می‌کشد و من در ابتدای مسابقات قطعا نمی‌توانم برای تیم ملی بازی کنم. البته مهم نتیجه گرفتن تیم ملی است.

ستاره تیم ملی فوتسال اضافه کرد: فوتسال ایران ستاره‌های زیادی دارد و شک نکنید سایر بازیکنان تمام تلاش خود را می‌کنند تا دل مردم را شاد کنند. من هم تا زمانی که مصدوم هستم مانند مردم برای موفقیت تیم ملی دعا می‌کنم و امیدوارم تیم ملی فوتسال بتواند در جام جهانی نتیجه خوبی کسب کند.

جام جهانی فوتسال ۲۱ شهریور آغاز خواهد شد و تیم ایران باید در مرحله گروهی به مصاف آرژانتین، صربستان و آمریکا برود. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha