برترین‌های هفتمین جشنواره ملی الگوهای برتر تدریس در بوشهر تجلیل شدند

بوشهر- ایرنا- برترین‌های هفتمین جشنواره ملی الگوهای برتر تدریس درس تفکر و سبک زندگی در بوشهر تجلیل شدند.

به گزارش ایرنا، روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر روز جمعه به نقل از معاون پرورشی و فرهنگی این اداره کل اعلام کرد: اداره امور تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب‌های اجتماعی این معاونت، موفق شد در ارزیابی های کشوری انجام شده، رتبه سوم را به خود اختصاص دهد. 

علی موحدی افزود: معلمان توانمند با بهره‌مندی از توان و ظرفیت علمی خود و با تسلط به روش‌های کارآمد تدریس و آموزش، می‌توانند موفقیت و افتخار را هم برای خود و هم برای دانش‌آموزان خود، به ارمغان بیاورند و این مهم شایسته تقدیر است.

وی ادامه داد: اصلاح و تغییر نگرش‌های رایج و سنتی در شیوه‌های تدریس، مکتوب کردن تجربهها، به اشتراک گذاشتن دانسته‌ها و اندوخته‌ها، ترغیب و تشویق دبیران به استفاده از روش‌های مختلف یاددهی – یادگیری ، ترویج سایر روش‌های نوین یاددهی، یادگیری و فراهم کردن ایجاد فضایی شاد و پویا برای به فعلیت رساندن استعدادهای نهفته دبیران در امر تدریس برتر  از جمله هدف‌های برگزاری جشنواره الگوهای برتر تدریس درس تفکر و سبک زندگی است.

موحدی هدف از برگزاری جشنواره الگوی برتر تدریس درس تفکر و سبک زندگی را ارتقای کیفی شیوه‌های تدریس عنوان کرد.

وی افزود: درس تفکر و سبک زندگی از آن دسته درس‌هایی است که تأثیر بسیار زیادی بر یادگیری مهارت‌های زندگی دانش‌آموزان و رشد شخصیتی آنان دارد.

در این آئین از صغری کوهدوست دارنده مقام اول کشوری، زهره بحرانی دارنده مقام دوم کشوری و فاطمه تیموریان مقام شایسته تقدیر و همچنین سرگروه آموزشی درس تفکر و سبک زندگی عزت گنجوی تجلیل بعمل آمد.

استان بوشهر در بخش ارزیابی شاخص‌ها، موفق به کسب رتبه اول کشوری در این جشنواره شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha