فرهنگ اسلامی در کشور مظلوم واقع شده‌است

قم-ایرنا- تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) گفت: فرهنگ در کشور ما مظلوم واقع شده و منظور ما از فرهنگ نیز فرهنگ اسلام و آن چیزی است که با مفاهیم و معارف اسلامی سازگار می‌باشد.

آیت الله سیدمحمد سعیدی روز پنجشنبه دردیدار وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، یادآور شد: یکدست شدن کشور از نظر انگیزشی در انتخابات اخیر بسیار مهم بود و نزدیکی افکار و اندیشه‌های رییس جمهوری با مقام معظم رهبری اهمیت بسیار ویژه ای دارد.
وی بیان کرد: مقام معظم رهبری در طول دوران روسای جمهور گذشته همیشه بر احترام به رای مردم و جلوگیری از خدشه دار شدن اعتماد مردم تاکید داشتند.
سعیدی یادآور شد: مردم در طول ۴۰ سال گذشته و تجربه دولتهای مختلف به این نتیجه رسیده‌اند که باید یک دولت مردمی روی کار بیاید و اعتماد ساز، امنیت آفرین و در مسیر قوانین کشور و بدون نگاه به بیگانگان باشد.
امام جمعه قم گفت: ما جز ۲ کشور دنیا با سایر ملت ها ارتباط داریم؛ مهم در ارتباط با دیگران مرعوب نشدن نسبت به آنها است.اعتماد به بیگانگان در سالهای اخیر مشکلات زیادی برای مردم و کشور ما به وجود آورده‌است.
وی ابراز کرد: رییس جمهوری کنونی کشور فردی شجاع، عاقل است و با زبان منطقی با دنیا و مردم صحبت می‌کند.
وی بیان کرد: بنده هر وقت چهره رییس جمهوری را در تلویزیون می‌بینم خدا را شکر می‌کنم که به ما توفیق داد تا این شخصیت ولایی در مسند ریاست جمهوری ایران تکیه بزند.
عضو مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: جمهوری اسلامی، کشور بسته‌ای نیست که بر روی مرزهای خود دیوار کشیده باشد اما ارتباط با سایر ملتها باید بر اساس عزت و پایبندی به اصول اسلامی باشد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی امروز در سفر به قم با مراجع عظام تقلید و علمای حوزه علمیه دیدار و گفت و گو می‌کند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha