۱۸ شهریور ۱۴۰۰،‏ ۱۲:۲۸
کد خبرنگار: 1160
کد خبر: 84465271
۰ نفر

برچسب‌ها

گیلان هفته آینده را با آسمان نیمه‌ابری و افزایش دما آغاز می‌کند

رشت - ایرنا - بر اساس جدول پیش بینی هواشناسی گیلان، آسمان این استان طی روزهای نخست هفته آینده نیمه ابری و با افزایش نسبی دما همراه خواهد بود.

به گزارش ایرنا، براساس جدول پیش بینی هفتگی اداره‌کل هواشناسی گیلان ، آسمان استان طی امروز پنجشنبه در تمامی نقاط نیمه ابری تا ابری همراه با مه گرفتگی مقطعی است که در بعضی نقاط با احتمال رعد و برق و وزش باد همراه است. 

همچنین برای روز جمعه ۱۹ شهریور نیز آسمان گیلان نیمه ابری تا ابری پیش بینی شده است و مردم استان در اغلب مناطق شاهد باران پراکنده و وزش باد خواهد بود.

طبق پیش بینی هواشناسی، شنبه هفته آینده آسمان گیلان صاف تا نیمه ابری و با افزایش نسبی دما همراه خواهد بود که این افزایش دما در مناطق جلگه ای محسوس تر است.

امروز دمای هوای رشت در گرم ترین ساعت به ۲۳ درجه سانتیگراد خواهد رسید که این دما در روز شنبه به حدود ۲۸ درجه می رسد و این روند افزایشی تا اواسط هفته آینده تداوم دارد. 

همچنین امروز پنجشنبه شهرستان منجیل با حداکثر ۲۷ درجه سانتیگراد گرمترین شهر و دیلمان با ۱۸ درجه خنک ترین منطقه گیلان خواهند بود.

طبق پیش بینی هواشناسی گیلان، منطقه دیلمان روز جمعه با ۲۰ درجه، خنک ترین منطقه گیلان می باشد و شهرستان منجیل نیز با ۲۸ درجه گرمترین شهر گیلان برای فردا خواهد بود.

گیلان با میانگین یکهزار و ۲۰۰ میلی متر بارندگی سالیانه، پرباران ترین استان های کشور است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha