۲۶ دستگاه وسیله نقلیه مسروقه در کرمانشاه کشف شد

کرمانشاه - ایرنا - رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی خبر داد و گفت: یکی از نتایج آن کشف ۱۶ دستگاه خودرو و ۱۰ دستگاه موتورسیکلت مسروقه بود.

سرهنگ «پرویز نظری» روز پنجشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: دستگیری هشت سارق خودرو و چهار سارق موتورسیکلت و معرفی آن ها به دستگاه قضایی از دیگر اقدامات صورت گرفته بوده است.

وی ادامه داد: علاوه بر این تعداد وسیله نقلیه، ۳۶ فقره سرقت مربوط به قطعات و محتویات خودرو نیز با تلاش کاراگاهان پلیس آگاهی کشف شد.

سرهنگ نظری در پایان به دستگیری ۶ سارق قطعات و محتویات خودرو به عنوان اقدام صورت گرفته دیگر در طرح ارتقاء امنیت اجتماعی اشاره کرد.

۳۷فقره سرقت سیم در کرمانشاه کشف شد 

رییس پلیس آگاهی استان در ادامه از دستگیری و انهدام باند سه نفره سارقان سیم برق و کشف ۳۷ فقره سرقت از آن ها در شهرستان کرمانشاه خبر داد. 

وی اظهار داشت: پس از وقوع چند فقره سرقت سیم برق در شهرستان کرمانشاه، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت. 

سرهنگ نظری ادامه داد: کاراگاهان پلیس آگاهی با انجام تحقیقات گسترده موفق به شناسایی هر سه عامل سرقت شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی آنها را دستگیر کردند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهمان دستگیر شده در بازجویی ها به ارتکاب ۳۷ فقره سرقت سیم برق در مناطق حاشیه ای شهرستان کرمانشاه اعتراف کردند.

وی در پایان از معرفی سارقان دستگیر شده به دستگاه قضایی جهت صدور احکام لازم خبر داد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha