سایت فیفا: ایران به عملکرد بی‌نقص خود با اسکوچیچ ادامه داد

تهران- ایرنا- سایت فدراسیون بین‌المللی فوتبال (فیفا) نوشت: ایران با برتری قاطع مقابل عراق به عملکرد بی‌نقص خود با اسکوچیچ ادامه داد.

به گزارش ایرنا؛ فیفا در یادداشتی به دیدار ایران و عراق پرداخت و نوشت: دیدارهای دو همسایه یعنی ایران و عراق همیشه جنگنده بوده است اما این بار عراق شکست سنگینی را در دوحه پذیرفت. 

در ادامه آمده است: ایران با کسب این پیروزی به امتیاز ۶ رسید تا گام بلندی برای صعود به جام جهانی ۲۰۲۲ بردارد. علیرضا جهانبخش در سومین دقیقه توانست ایران را به گل اول برساند، سپس مهدی طارمی اختلاف را دوبرابر کرد و علی قلی زاده در آخرین دقیقه، تیر خلاص را زد تا ایران پیروزی مهمی به دست بیاورد.

این تیم در هر دو مسابقه خود پیروز شد و  علیرضا جهانبخش در هر دو بازی گلزنی کرد تا ایران به صدر جدول گروه A برسد. مهاجم تیم ملی ایران با زدن گل پیروزی‌بخش مقابل سوریه در بازی اول، تیمش را از تساوی در این مسابقه نجات داد.

سایت فیفا آورده است: ایران به عملکرد بی‌نقص خود تحت هدایت دراگان اسکوچیچ ادامه داد و پیروزی‌های متوالی خود را با مربی اهل کرواسی به عدد ۹ رساند. اسکوچیچ که یک سال و نیم پیش جانشین مارک ویلموتس شد، اخیراً دوران بازیابی خود را از ویروس کرونا پشت سر گذاشت. استرالیا هم به اولین تیمی تبدیل شد که به ۱۰ پیروزی متوالی در یک دوره از مسابقات انتخابی جام جهانی در قاره آسیا می‌رسد.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha